Młoda Christie Brinkley na początku swojej kariery podbiła serca mężczyzn, a dziś kobiety dołączyły do ​​armii swoich fanów. Dla nich amerykańska diva stała się przykładem naśladownictwa. Ale czy Christy Brinkley wygląda atrakcyjnie bez makijażu, photoshopa i innych kobiecych sztuczek, które pomagają ukryć prawdziwy wiek?

Sekrety urody

Troska o twarz i ciało sześćdziesięcioletniego modelu przynosi wiele czasu i wysiłku. Oczywiście, jej praca nie jest daremna, ponieważ nie każda kobieta może być w półnagiej formie na okładkach czołowych światowych publikacji modowych. Ponadto, dziś głównym źródłem dochodu Christie Brinkley są kosmetyki, które produkuje dla kobiet po 50 roku życia. Piękno bardzo rzadko pozwala sobie na publiczne pojawianie się bez makijażu, ale ujęcia, które były do ​​dyspozycji paparazzi, potwierdzają tylko to, że jest zawsze piękna! Codzienny makijaż Christie wykonuje ołówkiem i brwiami dla brwi, lekką bazą tonizującą i szminką o naturalnym odcieniu. Nie ukrywa, że ​​nie ma problemów z układaniem włosów, ponieważ używa włosów i sztucznych włosów przez długi czas.

Бринкли без макияжаКристи БринклиНестареющая Кристи Бринкли

Czy Kristi Brinkley jest gotowa ujawnić swoje sekrety urody? Kobieta twierdzi, że najważniejszą rzeczą jest poczucie szczęścia. Będąc matką trojga dorosłych dzieci, zawsze otoczona jest uwagą jej rodziny. I czy ma to znaczenie, że wiecznie młoda blondynka była już czterokrotnie żoną?

Na drugim miejscu pod względem znaczenia Christie stawia na zdrową dietę. Od trzynastego roku życia model jest zgodny ze ścisłym wegetarianizmem. Jej ulubione potrawy to jogurt, płatki owsiane i świeże warzywa.

Oczywiście kobieta spędza dużo czasu na siłowni, wspierając ciało tonem, ale nie odmawia nowoczesnej metody odmłodzenia. Wiadomo, że Christie Brinkley wielokrotnie odwoływała się do usług chirurgów plastycznych, poprawiając kontury twarzy i dostosowując kształt biustu. Ponadto model jest zobowiązaniem do codziennego szorowania ciała. Uważa, że ​​peeling pozwala nie tylko usuwać martwe komórki, ale także stymuluje ich odnowę.

Czytaj także
  • Supermodelki "wieku Balzaka" powiedziały decydujące "Nie!" Dla Ageizmu
  • Nina Agdal spotyka się z synem Christie Brinkley
  • Kristi Brinkley ma romans z ojczymem Siostry Hadid

Peelingi, mezoterapia , "Zastrzyki piękna" - Christie zna z pierwszej ręki, co to jest.

Шестидесятилетняя БринклиКристи Бринкли на конном шоуКристи Бринкли с питомцем
Всегда молодая БринклиОчаровательная КристиМодель Кристи Бринкли