Dwudziestoośmioletnia Lana Del Rey nie tak dawno temu stała się prawdziwym przełomem w muzyce pop. Indie piosenkarka zdobyła miłość całego świata dzięki swojemu lepkowemu, czarującemu głosowi, niezwykłym pieśniom o głębokim znaczeniu (które, nawiasem mówiąc, sama Lana jest autorką) i, oczywiście, dzięki oszałamiającemu wyglądowi, który niewątpliwie przyciąga uwagę. Ale wszyscy wiemy, jak łatwo jest stworzyć atrakcję za pomocą kosmetyków lub chirurgii plastycznej, która wielu z nich ponosi winę. Przyjrzyjmy się bliżej temu, jak wygląda Lana Del Rey bez makijażu, a jakie sekrety czarującego wyglądu znajdują się w arsenale piosenkarza.

Lana Del Rey bez makijażu

Amerykańska piosenkarka może pochwalić się bardzo interesującymi danymi zewnętrznymi. Ma duże i wyraziste niebieskie oczy o pięknej formie, pulchnych wargach i eleganckim nosie. W tym samym czasie Lana Del Rei bez makijażu zachowuje wszystkie te cechy. Oczywiście profesjonalny makijaż podkreśla wszystkie zalety dziewczyny, dzięki czemu są bardziej widoczne, jasne, ale bez kosmetyków Lana nie traci swojej atrakcyjności. Niepomalowana Lana Del Rey wygląda trochę młodziej, ponieważ jej wizerunek okazuje się bardzo łagodny i bezbronny. Wiele osób mówi, że wygląd piosenkarza jest zasługą chirurgów plastycznych. Rzeczywiście, jeśli spojrzysz na stare zdjęcia Lany, zobaczysz, że jej wargi były cieńsze, a nos z garbem, chociaż sama uparcie odmawiała interwencji chirurgów. Ale mimo wszystko, nawet jeśli była plastyczność, nie można zaprzeczyć, że piosenkarka jest atrakcyjna właśnie ze względu na jej urok osobisty, a nie tylko jej wygląd. Dziewczyna prawdopodobnie sama to sobie uświadamia, bo w zwykłym życiu Lana Del Rey rzadko używa kosmetyków.

Sekrety piękna Lany Del Rey

Piosenkarka sama zauważa, że ​​nie ma żadnych specjalnych sekretów piękna. Na ogół jej pierwszym zmartwieniem jest styl. Lana podziwia wiele jej obrazów, w których razem łączą się uliczne grunge, artystyczne 60-te Hollywood i styl pin-up . Ponadto piosenkarka dokładnie monitoruje swoje włosy, aby zawsze wyglądały idealnie, co jest wymagane przez całą jej fryzurę w stylu retro. Niemniej jednak Lana Del Rei nie ma żadnych tajemnic. Zwykle ufa zaufanym mistrzom, którzy profesjonalnie zajmują się jej wyglądem. Chociaż może Lana ukrywa niektóre kobiece sztuczki, nie chcąc dzielić się nimi z publicznością, ale tego nie można sprawdzić.

lana del rei bez makijażu 1Lana Delie bez makijażu 2lana del rey bez makijażu 3
lana del rei bez makijażu 4Lana Delie bez makijażu 5Lana Delie bez makijażu 6
lana del rey bez makijażu 7lana del rey bez makijażu 8lana del rey bez makijażu 9