Słynny dla całego świata piosenkarz, działający pod pseudonimem Lady Gaga - jest być może żywym przykładem szokujące . Nic dziwnego, że wybrała lakoniczną sceniczną nazwę, na razie pamięć fanów nie byłaby taka łatwa. Stephanie Joanne Angelina Germanotta - tak nazywa się amerykańska wokalistka, której głos przyciągnął uwagę rapera Eikon, który podpisał z nią w 2007 roku kontrakt na wydanie debiutanckiego albumu. Znana filantropka stworzyła swój styl, zainspirowany twórczością Madonny, Davida Bowie i Michaela Jacksona, których nie można nazwać błahymi osobowościami. Widzowie od dawna przyzwyczaili się do tego, że podczas swoich wystąpień Lady Gaga szokuje publiczność niepojętymi fryzurami, kreatywnym makijażem i bardzo śmiałym strojem. Ile kosztowało ją wejście na scenę legendarnej już stroju z naturalnych steków z wołowiny! Piękno-eksperymenty wokalisty zawsze przyciągają uwagę publiczności, która z zainteresowaniem bierze pod uwagę ogromne sztuczne rzęsy-pióra, szminkę z sztrasów, gwoździe o długości dziesięciu centymetrów i dwadzieścia pięć centymetrów obcasy, na które dziewczyna nie może nawet poruszać się samodzielnie. Ale do szoku Lady Gagi wszyscy jesteśmy już od dawna przyzwyczajeni. A teraz wyobraź sobie niespodziankę, jakiej doświadczyli fani piosenkarki, która na swoim blogu zobaczyła zdjęcie, na którym Lady Gaga była bez makijażu. A potem było jeszcze kilka podobnych zdjęć, które zszokowały odwiedzających na blogu.

dama edytorka bez makijażu1dama edytor bez makijażu2dama edytor bez makijażu3
Co stało się z Lady Gagą?

Niepomalowana Lady Gaga, która w życiu codziennym i na zdjęciu jest prawie niemożliwa do zobaczenia bez makijażu na twarzy, tylko zdalnie przypomina tę jasną osobę, która tworzy urocze pokazy, przyciągając większą uwagę do swojej osoby. Twarz piosenkarki jest blada, jej wyblakłe czoło, pod oczami niebieskawe plamy, a skóra pokryta jest małą czerwoną wysypką. Ponadto zauważalne jest, że straciła dużo wagi. Natychmiast posypuj się wskazówkami, jak powinna dbać o skórę, używaj środków czyszczących, unikaj stresujących sytuacji. Czy coś się stało? Pomysł poważnej choroby został podparty podpisem Selfie , w którym wokalista wspomniał o "strasznej rzeczy, która przewróciła cały świat". Okazało się, że nie tak dawno temu musiała przejść operację, gdy chrzęstne obrzeże w stawie biodrowym dziewczyny eksplodowało. Z tego powodu musiała przestać mówić przez kilka miesięcy.

Precz z maską!

Upłynął czas i ku uciesze fanów zdjęcie chorej chorej uliczki zostało zastąpione pięknym zdjęciem zrobionym przez dziewczynę we własnym łóżku. Dwudziesto dziewięcioletnia Lady Gaga bez makijażu i zdjęć wygląda bardzo młodo i świeżo! Od śpiącej dziewczyny oddycha z czułością, dobrocią, spokojem, a to nie przypomina jej malowniczych obrazów. Według wielu fanów amerykańskiej gwiazdy, bez żadnych dekoracyjnych kosmetyków dziewczyna wygląda znacznie lepiej niż z ekstrawaganckim makijażem.

Lady Gaga niechętnie mówi o tym, jak troszczy się o ciało, twarz i włosy. Ale wciąż otwierała sekrety wszechobecnym dziennikarzom. Według piosenkarza głównym sekretem jej atrakcyjności są następujące ... instynkty! Twierdzi, że zawsze, w każdej sytuacji, powinieneś pozostać wierny sobie, nie próbuj być jak idole i idole, ponieważ to jest nudne. Lady Gaga nie boi się eksperymentować z kolorem włosów, stale je podkreślając. Z natury jej włosy są pomalowane na ciemny kasztanowy kolor, który bardzo często trafia do dziewczyny. Niesamowita przyjemność piosenkarka otrzymuje od masażu nóg, ale unika promieni słonecznych, bo boi się zmarszczek.

dama edytor bez makijażu4dama edytor bez makijażu5dama edytor bez makijażu6
dama edytor bez makijażu7dama edytor bez makijażu8dama edytor bez makijażu9
dama edytor bez makijażu10dama edytor bez makijażu11dama edytor bez makijażu12