Jedna z najpiękniejszych amerykańskich aktorek i modelek z wygląd wschodni Kim Kardashian słynie również ze swojej seksownej i atrakcyjnej sylwetki. Od samego początku jej gwiezdnej kariery pojawiła się nam na blichtrowych okładkach nago. Jej rolom w popularnych reality show zawsze towarzyszyły jawne sukienki podkreślające zalety konstytucji dziewczyny. Często Kim Kardashian wystąpił w stroju kąpielowym. Modele kostiumów kąpielowych także wzbudziły zainteresowanie wielu jej fanów. Jej parametry zachwycały innych. W końcu Kim zawsze wykazywał wdzięczne kształty, smukłą sylwetkę i gładką skórę. Jednak ostatnio okazało się, że w życiu codziennym gwiazda wygląda dobrze. Prawda otworzyła się, kiedy prasa przedstawiła Kim Kardashian w kostiumie kąpielowym bez photoshopa.

Surowe obrazy gwiazdy pozwoliły w naturalny sposób zobaczyć postać Kima. Jej szerokie biodra i wąska talia są tak wyraźne, że można je bezwarunkowo nazywać seksownymi i uwodzicielskimi. Nogi Kim nie są zbyt długie, ale smukłe, co jest całkiem zgodne ze średnią wysokością.

Kim Kardashian w stroju kąpielowym 2015

Kim jest dumna ze swoich parametrów, twierdzi, że nie zna chirurgów plastycznych, a postać jest darem natury. Dziś dziewczyna znów jest w pozycji, czeka na narodziny syna. Ciąża tylko ją ozdabia, Kim wcale nie jest nieśmiała z powodu zaokrąglonego brzucha i regularnie pozuje.

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny

Ciężarne zdjęcia w kostiumie kąpielowym regularnie pojawiają się na jego blogu, co powoduje rozkosz wielu jego fanów.

Kim Kardashian w stroju kąpielowym1 Kim Kardashian w stroju kąpielowym2 Kim Kardashian w stroju kąpielowym3
Kim Kardashian w stroju kąpielowym4Kim Kardashian w stroju kąpielowym5kim kardashian w stroju kąpielowym6
kim kardashian w stroju kąpielowym7kim kardashian w stroju kąpielowym8kim kardashian w stroju kąpielowym 9