Dwudziestu dziewięciu amerykańskich piosenkarzy pop Katy perry Jest znana całemu światu z jasnych obrazów scenicznych, które są naprawdę pamiętne i imponujące. Podobnie jak wielu piosenkarzy, na przykład Niki Minaj czy Lady Gaga, Katie jest dość szokująca na scenie, co, nawiasem mówiąc, czyni ją czymś wyjątkowym. Ale nie wolno nam zapominać, że każda "gwiazda" sceny ma osobiste życie, w którym nie jest całkowicie zobowiązana do noszenia doskonałych ubrań i tworzenia doskonałego makijażu. Ale to nie znaczy, że wygląd staje się gorszy, wcale. Aby się o tym przekonać, przyjrzyjmy się bliżej temu, jak wygląda Katy Perry bez makijażu, a wokalista ma sekrety atrakcyjnego wyglądu.

Katy perry w życiu codziennym

Jak już wspomniano, Katie ma ładny makijaż na scenie i podczas różnych wydarzeń, szczególnie podkreślając jej oczy. Często również farbuje włosy w różnych jaskrawych kolorach lub używa peruk. Ale nawet bez kosmetyków Katy Perry wygląda bardzo atrakcyjnie. Ma raczej duże niebieskie oczy o pięknym kształcie, pulchne zmysłowe usta i duży, ale elegancki nos. Niepomalowana Katy Perry wygląda jeszcze młodziej niż jej lata, ponieważ jej uroda jest bardzo delikatna, podczas gdy scena jest zasadniczo bardziej agresywna.

Wszystko to można zobaczyć poniżej w galerii, patrząc na zdjęcie Katy Perry bez makijażu.

Sekrety urody Katy Perry

  1. Kathy uważa, że ​​musi jeść trochę, ale często, więc ma pięć posiłków dziennie. Tego rodzaju jedzenie jest dość popularne wśród hollywoodzkich "gwiazd", na przykład, po nim występuje Angelina Jolie. Ale najważniejszą rzeczą jest nie jeść fast foodów. Wtedy jedzenie będzie dobre, a uczucie głodu nigdy nie odciągnie cię od interesów.
  2. Piosenkarz poświęca się zajęciom sportowym przez co najmniej pół godziny pięć dni w tygodniu. Jest zaangażowana w fitness ze swoim trenerem, a także uwielbia skakać na linie. Kathy uważa, że ​​konieczne jest uprawianie sportu, który ci się podoba, i tylko wtedy wynik i przyjemność.
  3. Ponadto Katy Perry zawsze pije co najmniej dwa litry wody dziennie. Pomaga zachować ton i ciało jako całość, kształt, skórę i nastrój. Ogólnie rzecz biorąc, w naszym ciele wiele zależy od wody, więc jest to bardzo dobry i pożyteczny nawyk.
katy perry bez makijażu 1katy perry bez makijażu 2katy perry bez makijażu 3
katy perry bez makijażu 4katy perry bez makijażu 5katy perry bez makijażu 6
katy perry bez makijażu 7katy perry bez makijażu 8katy perry bez makijażu 9