Jedna z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorek współczesnego kina Kristen Stewart można nazwać jedną z najskromniejszych. Zyskując popularność, dziewczyna dosłownie przykuła uwagę innych do swojej utalentowanej gry i różnorodnego wyboru ról. Jednak od dłuższego czasu nikt nawet nie pamiętał, że Kristen jest atrakcyjną, seksowną i kobiecą kobietą z piękniejszego seksu. I nic dziwnego. Przecież Stewart często nie podawał powodów, by dostrzegać takie osobliwości. Jednym z tajemniczych aspektów aktorki było to, że przez bardzo długi czas dziewczyna nie natknęła się na paparazzi w bieliźnie. Kristen Stewart nie mogła nawet uchwycić kostiumu kąpielowego. Ale wciąż najbardziej wytrwali korespondenci byli w stanie zaspokoić swoje zainteresowanie. Jednak stało się to po długich czterech latach od momentu zdobycia triumfalnej aktorki.

Kristen Stewart w bikini

Po raz pierwszy aktorka pokazała swoją pełną wdzięku figurę na planie czwartego filmu z sagi Zmierzch "Świt". Na plaży St. Thomas na wyspie Wigry Kristen Stewart była w zielonym stroju kąpielowym. Muszę powiedzieć, że wybór stylu idealnie pasował do smukłej konstytucji dziewczyny.

Po decydującym kroku do działania w bikini Kristen Stewart nie była już zakłopotana kamerami w życiu codziennym. Jak wiesz, aktorka lubi często wychodzić z pracy, aby spędzać czas z rodziną na plaży. Jednym z ulubionych miejsc tej dziewczyny jest Kuba, gdzie często przychodzi z matką.

Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Robert Pattinson i Kristen Stewart byli widziani razem 5 lat po rozstaniu
  • Kristen Stewart, Elizabeth Banks i inne gwiazdy uhonorowały Julianne Moore w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Oprócz szczerego bikini na plaży, Kristen Stewart zademonstrowała swoją harmonię iw jednym z najbardziej udanych sesji zdjęciowych dla magazynu mężczyzn GQ w listopadzie 2012 roku. Aktorka zagrała w kostiumie kąpielowym w stylu retro z napompowanymi spodenkami kąpielowymi i czarną opaską na wargi. Model został wymieniony na wysoki krój wytopów i krótką górną część brązowego odcienia z białym nadrukiem.

Кристен Стюарт на пляже на Кубе 2012 годКристен Стюарт на съемках Сумерки. РассветКристен Стюарт фотосессия для журнала GQ
красотка Кристен СтюартКристен Стюарт в прозрачном нарядеКристен Стюарт на яхте