Anastasia Volochkova jest znaną rosyjską tancerką baletową, która jest autorką i wykonawcą unikalnych programów koncertów solowych. Ta kobieta nie może być przeoczona - smukła sylwetka, wdzięk, majestatyczny królewski wygląd. Ona oburzające i skandaliczna osoba.

Volochkova bez makijażu nigdy nie pojawiła się publicznie - zawsze wyraziste brwi, sklejone rzęsy, duża liczba cieni i gęsta warstwa środków korekcyjnych i maskujących skórę. Z drugiej strony balerina zaskakiwała publiczność swoimi szczerymi zdjęciami - na oceanie, w wannie lub na stole do masażu. Niedawno Anastastasia Volochkova opublikowała swoje zdjęcia bez makijażu na Twitterze.

Na tych zdjęciach mówi: "jaka piękna jestem w jakiejkolwiek formie". Oczywiście nie wywołała szczególnej furii, ale dała możliwość omówienia jej piękna w stanie naturalnym. Wielu fanów i fanów Anastasi Volochkova bez makijażu naprawdę to lubię - wygląda na dość młodą i widać, że ciężko pracuje nie tylko na ciele, ale także na twarzy.

Sekrety urody

Anastasia Volochkova z dumą dzieli się sekretami piękna:

  • Główna dieta - warzywa, owoce, ryby, ser, orzechy. Uwielbia gotowane buraki i szpinak, nie je wcale mięsa;
  • regularnie odwiedza rosyjską łaźnię z gałązkami dębu i olejkami eterycznymi;
  • nie obejdzie się bez lekarzy medycyny wschodniej, w szczególności masażystów;
  • Pomimo dużego obciążenia na scenie, tancerka ciężko pracuje na swoim ciele na siłowni, szczególnie lubi maszyny do ćwiczeń;
  • Anastasia Volochkova używa dużo makijażu, dlatego nie może obejść się bez regenerujących i oczyszczających masek;
  • Wykorzystuje również całą serię tak zwanych "inteligentnych" produktów do pielęgnacji twarzy - toniki, kremy, produkty nawilżające i ochronne. Głównym wymaganiem dla nich - naturalną podstawą.

Volochkova zawsze będzie poszukiwaną osobą społeczną i choć wygląda mniej atrakcyjnie bez makijażu i photoshopa, jej talent i kreatywność zaskakuje i fascynuje nieskończoność.

volochkova bez makijażu 1volochkova bez makijażu 2volochkova bez makijażu 3
volochkova bez makijażu 4volochkova bez makijażu 5volochkova bez makijażu 6
volochkova bez makijażu 7volochkova bez makijażu 8volochkova bez makijażu 9