Pomimo młodego wieku, piętnastoletnia amerykańska aktorka i modelka Bella Thorn zdążyła już ustawić się jako jedna z najbardziej stylowych celebrytów. Sama gwiazda dużo mówiła o swoim indywidualnym stylu. A fakt, że Bella Thorne z pewnością ma dobry gust, mówią o wielu swoich sesjach zdjęciowych, w szczególności sesji zdjęciowej w 2013 roku.

Bella Thorn Star Style

Bella Thorn sama opisuje swój styl w trzech słowach - wesoły, różnorodny, modny. Najbardziej ulubionym elementem odzieży młodej gwiazdy są sukienki. W szafie Bella Thorn liczba najbardziej różnorodnych sukienek jest bardzo duża, ale preferowane są modele koktajlowe z otwartymi ramionami. Młoda Bella uwielbia jasne kolory, choć klasyczne surowe odcienie są również obecne w jej ubraniach. Jednak każdy model ubrania wygląda bardzo stylowo na aktorce, co wskazuje na dobry gust Belli. Bella Thorn jest bardzo dobra w zbieraniu nie tylko strojów, ale także wizerunku jako całości. Modelka układa swoje cudne rudawe włosy w skomplikowany ogon, zabawną "Malvinkę", luźne duże loki lub wysoką paczkę. Fryzury Bella Thorn nie mają znaczenia, tak jak jej sukienki. Jednak włosy Belli zawsze mają zadbany, żywy wygląd. Model wykorzystuje wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów, a także szampony i balsamy. Piękne kokardki lub spinki do włosów często zdobią włosy Bella Thorn.

Bella Thorn umiejętnie podkreśla wygląd swojej lalki makijażem. Zsumowane oczy i jasne usta sprawiają, że wizerunek młodej aktorki jest jasny i soczysty. A w połączeniu z gwiezdnym uśmiechem makijaż Bella Thorn wygląda jeszcze bardziej świeżo. Jednak cokolwiek powiesz, ale jasne kolory sprawiają, że model jest znacznie starszy. Chociaż w jej młodym wieku nie jest wcale przerażająca.

Bella Thorn Style 1Bella Thorn Style 2Bella Thorn Style 3
Bella Thorn Style 4Bella Thorn Style 5Bella Thorn Style 6
Bella Thorn Style 7Bella Thorn Style 8Bella Thorn Style 9