Tutaj i inna genialna kariera aktorska może przejść na sam dół! Żona znanej prezenterki telewizyjnej Ellen DeGeneres, aktorki Portia de Rossi, poinformowała o niewłaściwym zachowaniu Stephena Segala, który, nawiasem mówiąc, ma rosyjskie obywatelstwo w stosunku do niej.

W pułku przybył

Lista uczestników skandali seksualnych, które wstrząsnęły Hollywoodem tej jesieni, w której Harvey Weinstein, Kevin Spacey, Ed Westwick zostały już dodane, została dodana z innym "rekrutem", którego nazwisko jest nie mniej głośne niż poprzednie trzy.

44-letnia Portia de Rossi, znana z serii "Slow Development", "Ellie Macbil", "Scandal", mówiła o swoim negatywnym doświadczeniu w komunikowaniu się z 65-letnim mistrzem sztuk walki i gwiazdą kultowych bojowników z lat 90. Stevenem Seagalem, w jej Twitter.

Австралийская актриса Портия де Росси

Australijska aktorka Portia de Rossi

Стивен Сигал

Steven seagal

Otwarte spodnie

W środę, na swojej stronie, Portia napisała, że ​​jakoś pochwaliła się rolą w filmie Cigala, który jest nie tylko aktorem, ale także producentem filmowym. Podczas przesłuchania Stephen powiedział, że chemia pomiędzy ich postaciami powinna być nie tylko na ekranie, ale także poza nią i rozpiąć skórzane spodnie. Następnie, zaskoczony przez Rossiego, który nie jest pociągany przez przedstawicieli płci przeciwnej, kula wyskoczyła z pokoju, natychmiast powiadamiając swojego agenta o tym, co się stało.

Портия де Росси рассказала в Twitter о своем опыте общения со Стивеном Сигалом

Portia de Rossi powiedziała na Twitterze o swoim doświadczeniu ze Stevenem Seagalem

Czytaj także
  • Nowe zarzuty przeciwko Stevenowi Seagalowi
  • Aktorka Julianne Margulis oskarżyła Harveya Weinsteina i Stevena Seagalla o molestowanie seksualne
  • Steven Seagal zagrał w rosyjskiej reklamie i wziął udział w Mannequin Challenge

Przy okazji, Portia nie była pierwszą osobą, która zgłosiła molestowanie seksualne Stevena. Co najmniej siedem kobiet w różnym czasie opowiadało o prześladowaniu aktora. Wśród nich są aktorki Lisa Guerrero i Julianne Margulis, których bohater-bohater próbował uwieść, spotykając się na próbkach w jedwabnej szacie. W tym samym czasie Seagal nie uciekł się do przemocy fizycznej.