Lee Pace i Richard Armitage to znani aktorzy, o których plotkuje się, że mają bliskie relacje. Obecnie niewiele osób jest zaskoczonych związkami osób tej samej płci, ale mimo to przyciąga wiele uwagi.

Richard Armitage i Lee Pace spotykają się - czy to prawda czy fikcja?

O związku tych dwóch mężczyzn zaczęło mówić nie tak dawno temu. Nie ma oficjalnych potwierdzeń ich sympatii dla siebie nawzajem, ale opinia publiczna wyciąga takie wnioski, na pewno, nie przez przypadek. Wymagania wstępne dla takich wniosków nadal istnieją.

Lee Pace pilnie ukrywa swoje życie osobiste przed wzrokiem ciekawskich, co skłoniło dziennikarzy do tego, że coś tu jest nie tak. Młody aktor nie ma romansu z dziewczynami, aw 2014 roku dostał nawet listę gejów kawalerskich. Z osobistym życiem Richarda Armitage'a sytuacja jednak nie jest lepsza spełnione jakiś czas z Annabelle Kapper, ale ostatnio nie widziano ich razem nawet raz.

Niektórzy fani uważają, że aktorzy nie są zobowiązani do rozpowszechniania swoich uczuć, trudno się z tym spierać, ale, z reguły, publiczność wciąż wie, kto ich idol spotyka, choć w niektórych przypadkach nie są świadomi szczegółów.

Od 2012 roku obaj aktorzy nie są z nikim związani, ale ich wspólne wizyty w kinie, wymiana ubrań pośrednio, ale mówią, że mogą być ze sobą w związku.

Czy Richard Armitage i Lee Pace razem?

Fakt, że Lee Pace i Richard Armitage mieszkają razem, można ocenić na podstawie faktu, że niedawno Richard sprzedał swój dom w Londynie i przeprowadził się do Nowego Jorku, miasta, w którym mieszka Lee. Ale nie po prostu przeprowadził się do miasta, przeniósł się do mieszkania Li. Oczywiście możliwe jest, że tymczasowo mieszka z nim, zbierając dla siebie odpowiedni dom.

Czytaj także
  • Richard Armitage i jego żona
  • Życie osobiste aktora Lee Pace
  • Życie osobiste aktora Richarda Armitage

Ale znowu sugeruje się, że Richard Armitage i Lee Pace łączą następujące fakty:

  • Richard świętuje Święto Dziękczynienia z rodziną Lee Pace;
  • Richard nadzoruje pracę Lee i idzie oglądać grę z jego udziałem;
  • aktorzy świętują Boże Narodzenie 2013 razem;
  • wspierają się nawzajem podczas kręcenia filmu, starają się go nie pokazywać, uczestniczą w pre-show, a także nie reklamują się na nich.
Ли Пейс скрывает свою личную жизнь Ли Пейса и Ричард Армитиджа подозревают в гомосексуализме личная жизнь Ричарда Армитиджа хранится в тайне
Ли Пейс попал в список геев-холостяковЛи Пейс с партнершей по фильму ХоббитРичард Армитидж на сьемках
странная дружба Ли Пейса и Ричарда АрмитиджаРичард Армитидж переехал к Ли Пейсу в Нью ЙоркЛи Пейс и Ричард Армитидж пара