Długa przerwa w reżyserii Ruperta Sandersa znalazła odzwierciedlenie nie tylko w tym, że zaczął zapominać, ale także w jego kłótliwym charakterze. W tym roku wydał skandaliczny fantastyczny obraz "Ghost in Armor", walczył z krytykami i niezadowolonymi wielbicielami japońskich komiksów, ale z dziennikarzami prowadzi kameralne rozmowy o życiu osobistym i udziela szczerych wywiadów o byłych kochankach. Wygląda na to, że życie Ruperta Sandersa po rozwodzie nie jest pełne interesujących faktów i musi znowu porozmawiać o Kristen Stewart, której nazwisko nie pojawia się na stronach tabloidów. Czy PR kosztem starej powieści przyniesie mu pożądaną uwagę?

Revelations reż. British Metro

W wywiadzie dla brytyjskiej edycji Metro, reżyser poruszył temat relacji z Kristen Stewart w 2012 roku i opisał sytuację w następujący sposób:

Każdy z nas popełnia błędy i nigdy nie można przewidzieć, jaki los przygotuje dla Ciebie. Takie jest życie, wokół każdego zakątka czeka na ciebie niesamowity zwrot, który może wszystko zmienić. Co robić? Tak, nic, posuwaj się naprzód wzdłuż prądu, rób jak możesz. Oczywiście możesz się mylić, ale bez takich zwrotów życie byłoby nudne i nieciekawe!
Роман между актрисой и режиссером был пять лет назад

Powieść między aktorką a reżyserem została pięć lat temu

Przypomnijmy, że powieść z Kristen kosztowała 41-letniego reżysera rozwód z młodym Liberty Ross. Pięć lat temu publiczność była oburzona, fani pisali rozzłoszczone listy, żałowali oszukanych "oficjalnych kochanków": Stewart następnie spotkał się z Robertem Pattinsonem, z jej byłym kolegą i gwiazdą Zmierzchu, a Sanders był "opiekunem" 21-letniej aktorki Ross. Romans biurowy pozostałby w kuluarach filmu "Śnieżka i łowca", ale holenderscy paparazzi wydali intymne zdjęcia całującej się pary i nie ma sensu obalać tego, co oczywiste.

Папарацци застали пару за жаркими объятьями

Paparazzi złapał kilka gorących rąk

Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Robert Pattinson i Kristen Stewart zostali zauważeni razem 5 lat po zerwaniu.
  • Kristen Stewart, Elizabeth Banks i inne gwiazdy uhonorowały Julianne Moore w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Małżeństwo reżysera rozpadło się jak domek z kart, ale Kristen Stewart musiała publicznie przeprosić obrażonego Pattinsona i oburzonych fanów. Teraz prawie nikt nie pamięta o dawnej sprawie, życie osobiste wszystkich osób związanych z przeszłym skandalem jest pełne wydarzeń, ale dzięki Rupertowi Sandersowi kilka razy obejrzymy jego poprzednie powieści. Kto będzie następny?