Trzydziestotrzyletnia wokalistka Beyoncé Knowles, która zasłynęła, gdy była członkiem Destiny's Child, jest tak popularna, że ​​jest rekordowym subskrybentem popularnej sieci społecznościowej Instagram. W 2011 roku amerykańska R'n'B-diva zdobyła nagrodę Billboard edition, stając się Artystą Millennium. Siedemnaście nagród Grammy, ponad czterdzieści nominacji - o czym jeszcze marzyć? Ale głównym osiągnięciem Beyonce jest, jak powiedziała, córka, która urodziła się w małżeństwie z odrażającym Jayem Z. Być może nie będzie przesadą stwierdzenie, że to osobiste życie piosenkarza wywołuje największe zainteresowanie wśród fanów. Beyoncé i Jay Zi są sojusznikami porównywalnymi do "roller coaster".

Beyonce i Jay Zi1Beyonce i Jay Z2Beyoncé i Jay Zee3
Zbawienie z samotności

Spotkać się z chłopakami, których Beyonce rozpoczęła w bardzo młodym wieku. W wieku 12 lat spotkała gościa, którego związek trwał siedem lat. W tym czasie dziewczyna była członkiem popularnego zespołu Destiny's Child, pływając w chwale i otrzymując ogromne opłaty. Jednak projekt stopniowo stracił znaczenie, aw 2002 r. Przestał istnieć. W tym samym czasie facet Beyonce stracił zainteresowanie swoim ukochanym. Rozstanie z nią było bardzo bolesne. Beyonce wpadła depresja , odmawiając nawet spotkania z przyjaciółmi. Ale nie zapomniała o swojej karierze. W 2002 roku po drodze spotkał się w tym czasie prawie nikt raper Jay-Z. Dwie kreatywne osoby postanowiły połączyć swoje wysiłki, rozpoczynając pracę nad wspólnym klipem. Ich historia miłosna rozpoczęła się od piosenki Bonnie & Clyde, którą Beyonce i Jay Zi uważają za "swoją" piosenkę. Natychmiast po wydaniu klipu rozeszły się plotki, że młodzi ludzie mieli brutalny romans. Nawiasem mówiąc, dziennikarze, którzy zaczęli szpiegować parę, interesowali się nie tyle szczegółami ich życia osobistego, ile różnicą między jedenastoma latami pomiędzy wokalistami.

Karty, aby ukryć swoje uczucia, kochankowie przestali się śmiać, gdy zadano im pytania dotyczące powieści. Po roku tajnych związków zaczęli razem uczestniczyć w wydarzeniach towarzyskich, okazując ciepłe uczucia.

Ślub, który Beyonce i Jay Z postanowili zagrać w sześć lat, odbył się w 2008 roku. Ważne dla miłośników tego wydarzenia, postanowili ukryć się przed ciekawskimi oczami, świętując skromnie w jednym z penthousów Nowego Jorku. Zaledwie dwa tygodnie później mąż Beyoncé, Jay Zee, potwierdził, że plotki o ślubie wyciekły do ​​prasy. Okazało się, że impreza nie była tak skromna - dwieście celebrytów jako gości, Luksusowa biała sukienka , uszyta dla matki panny młodej, wielopoziomowego ciasta o wysokości dwóch metrów. By the way, zdjęcie Beyonce w sukni ślubnej, więc nikt nie widział.

Życie rodzinne

Wzrost kariery, ogromne opłaty, uwaga fanów - wszystko to Beyonce i Jay Zi było w obfitości. Czterdziestoletni mężczyzna bardzo chciał usłyszeć dziecięcy śmiech w domu, a jego żona była zajęta wycieczkami, koncertami, filmowaniem. Pojawiły się nawet plotki, że Beyonce i Jay Z się rozwiedli, ponieważ piosenkarka odmawia urodzenia męża dziecka. Ale w 2011 r. Szczęśliwa Beyonce pokazała zaokrąglony brzuch całemu światu, który obejrzał kolejną ceremonię wręczenia nagród MTV Video Music Awards.

Taki temat jak dzieci, Beinos i Jay Z starannie spiskowali, ukrywając zarówno okres ciąży, jak i miejsce, w którym urodził się pierworodny. Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że piosenkarka planuje poród w amerykańskiej klinice, ale pod fałszywym nazwiskiem. Córka Beyonce i Jay Zee, których rodzice nadali imię Blue Ivy Carter, urodzili się 7 stycznia 2012 roku. Do tej pory w doniesieniach prasowych, że piosenkarka ucieka się do usług matki zastępczej przesadzić.

Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

W ciągu ostatnich kilku lat stosunki w parze nie zadziałały. Najnowsze wiadomości - Beyonce i Jay Z się rozwiewają, ale nie ma oficjalnego potwierdzenia, jak zresztą, obalenia. Pozostaje mieć nadzieję, że są to najnowsze przypuszczenia dziennikarzy.

Beyonce i Jay Zi4 Beyonce i Jay Zee Beyoncé i Jay Zee6
Beyonce i Jay ZeeBeyonce i Jay ZeeBeyonce i Jay Zee
Beyonce i Jay Zee10Beyonce i Jay Zee11Beyoncé i Jay Zi12