Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie nie został jeszcze zakończony, a dokumentalista Ian Halperin prawie nakręcił o nich film. Zebrane informacje krok po kroku sprawiły, że biograf byłej pary zainteresował się ciekawym odkryciem - brat aktorki ponosi winę za upadek raju Bageliny!

Szalony akt

Mówiąc o Jamesie Havenie, który jest synem Johna Voighta i jest starszym bratem Angeliny Jolie, natychmiast przywołuję skandaliczny pocałunek mężczyzny ze swoją słynną siostrą na Oscara.

Анджелина Джоли и Джеймс Хейвен

Angelina Jolie i James Haven

Tylko leniwi nie rozmawiali o kazirodztwie Angie i Jamesie. Krewni całowali się zbyt namiętnie ... Incydent miał miejsce w 2000 roku, kiedy Jolie nie miała już Brada ani dzieci, a ona sama uwielbiała szokować publiczność.

Niejasny powód

Znany kanadyjski dokumentalista Angeliny Ian Halperin postanowił powrócić do tematu zbyt bliskiego związku Angeliny, tworząc prawdziwy film o parze, która była ozdobą wydarzeń towarzyskich i została uznana za jedną z najsilniejszych w Hollywood.

Йен Хэлперин

Ian halperin

Jak dowiedział się dziennikarz, Pittowi nie spodobał się bliski kontakt żony z bratem, który żył nie swoim, ale ich życiem. Bezceremonialna Przystań przez wiele miesięcy mieszkała z gwiezdną rodziną i mogła przychodzić do ich domu o każdej porze dnia i nocy.

W ogóle to nie przeszkadzało Angie, ale Brad był wściekły. Często przedstawiał swoje skandale w ultimatum, domagając się zredukowania komunikacji z bratem do zdrowego minimum. Aktor nie spodobał się, że jego dzieci wychował James, grając rolę ojca, bo sam był zajęty na planie.

Konflikt w sprawie Jamesa trwał ponad rok i według Halperina odegrał znaczącą rolę w zaniku uczuć Pitta i Jolie.

Анджелина Джоли и Бред Питт

Angelina Jolie i Brad Pitt

Czytaj także
  • Dziewczyna Brad Pitt, Neri Oksman, chce być jak Angelina Jolie
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Dodaj, jak stwierdzono w wywiadzie dla Iana Halperina, osobiście nie wierzy w ponowne połączenie gwiazdy, która wciąż liczy na swoich fanów.