Życie celebrytów jest na ustach wszystkich, a życie członków rodziny królewskiej z pewnością interesuje większość ciekawskich obywateli. W tym czasie rozmowa dotyczyła mało popularnej dzisiaj pary Kate i Williama oraz księcia Karola i jego żony. Każdy, kto przez długi czas śledził wydarzenia w rodzinie królewskiej, od dawna mówi się, że Camilla zniszczyła małżeństwo Charlesa i pięknej księżnej Diany.

Niedawno tabloidy świeciły tylko wiadomością o ciąży Middletona i jej złym stanie zdrowia, a dzisiaj na pierwszych stronach wyciekły szczegóły życia osobistego starszego pokolenia. Wszyscy od dawna wiedzą, że Charles był zakochany w Camille Parker-Bowles przez całe życie i ciągle oszukiwał ją swojej żonie, Lady Diana. Diana wiedziała o swoim rywalu, a nawet próbowała doprowadzić ją do szczerej rozmowy.

Камилла и принц Чарльз счастливы Jak to się wszystko zaczęło

Jednak historia o tym, jak historia o miłości księcia i Camilli się zaczęła, nie jest powszechnie znana, przynajmniej do tej pory była to tajemnica. Znana dziennikarka Penny Junore podzieliła się ostrymi szczegółami i powiedziała, że ​​Camilla zaczęła flirtować z księciem pomimo ukochanego Andrew Parker-Bowles, gdy dowiedziała się, że ją zdradza. Stało się znane, gdy panna młoda, idąc po mieście, zobaczyła swój samochód obok domu kosmity. Brisk Camilla nie wpadła w panikę, ale po prostu przebiła opony samochodu i zostawiła szminki kilka mocnych słów na przedniej szybie.

Наконец-то вместе Czytaj także
  • 16 historycznych zdjęć, których ostrość nawet dzisiaj zniknie!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!
  • Od niemowlęcia do pana młodego: 40 zdjęć księcia Harry'ego, z którego nie odwrócisz wzroku!

Już po tym, jak Camilla Parker-Bowles spotkała się z księciem i nie ukrywając romansu, próbowała sprawić, by pan młody był zazdrosny, wyraźnie uświadamiając sobie, że nowa pasja nie doprowadzi do niczego. W rezultacie jednak udała się do nawy z byłym zdrajcą i mieszkała z nim przez 22 lata, aż do 1995 roku, i rozwiódł się rok przed tym, jak książę Karol został kawalerem.