Dziewczyna Bond stała się dziewczyną Louisa Vuittona - Lea Seydou jest teraz główną bohaterką kampanii reklamowej torebek Louis Vuitton. Aktorka przedstawiła modele Capucines i City Steamer. Sama sesja zdjęciowa Francuzki okazała się bardzo widowiskowa, dzięki jej urodzie i końowi w kadrze.

Nowa polityka

Nicolas Gesciere, stając się dyrektorem kreatywnym Louisa Vuittona, zdecydował, że teraz produkty marki będą reprezentowane przez utalentowane młode aktorki, które zdołały się poznać, które wciąż mają wiele ról i światową sławę. W ubiegłym roku jego wybór padł na 27-letnią Alicię Wickander, w której zastąpił ją 30-letni Lea Seydou.

Czytaj także
  • Pierwszy wyjazd Alicii Wickander po ślubie z Michaelem Fassbenderem
  • Leah Seydou oskarżyła Wansteina o molestowanie seksualne
  • Adele Excarcupoulos zgłosiła ciążę w programie Louis Vuitton

Modernistyczne ranczo

Autorem zdjęć był słynny Patrick Demarchelier. Do pracy zespół kreatywny wyjechał do Meksyku. Miejscem zdjęcia było niezwykłe ranczo zaprojektowane przez architekta Luisa Barragana.

Zdjęcia wykonane na tle jasnoróżowych ścian okazały się lakoniczne i piękne. Na kilku zdjęciach towarzystwo łagodnej Lei stworzyło rasowego konia.

Леа Сейду стала героиней в рекламной кампании Louis Vuitton Артистка  представила линию сумок Capucines и City Steamer Съемки проходили в Мексике на нестандартном ранчо Cuadra San Cristobal, созданно
Леа позировала легендарному фотографу Патрику ДемаршельеС лошадью в кадреВ розовых и фиолетовых тонах