Lady Gaga i jej chłopak postanowili powtórzyć zeszłoroczny "wyczyn" i ponownie wziąć udział w ekstremalnym pływaniu, które miało miejsce na jeziorze Michigan.

Za dobrą pracę

Podczas akcji Chicago Polar Plunge uczestnicy zbierają darowizny na Olimpiady Specjalne. Za te pieniądze zostaną zorganizowane sporty dla osób z upośledzeniem umysłowym. Dlatego para gwiazd, nie oszczędzając się, znów zanurzyła się w zimnej wodzie! Dołączyła do nich ekipa z serii "Chicago on Fire", w której główną rolę gra Kinney.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino

Walrus Gaga

Należy dodać, że temperatura wody w stawie wynosiła 6 stopni, aw powietrzu na termometrze było tylko 7 punktów. W przypadku nietypowych procedur wodnych, 29-letnia śpiewaczka, która musi strzec swojego głosu, wciąż nosiła specjalny kostium ocieplenia, ale aktor (jak prawdziwy mężczyzna ) nie korzystali z ochrony i zanurkowali do jeziora w zwykłych szortach.

Aktywiści ruchu jako dzieci oszukiwali się w wodzie, a po tym, jak Lady Gaga chętnie fotografowała z wszystkimi przybyłymi.

Wieczorem gwiazda przedstawiła na Instagramie wesołe zdjęcia z wydarzenia, pisząc, że ona i Taylor kochają i są gotowi co roku zamykać na cześć odważnych mężczyzn i kobiet!

Леди Гага и Тейлор Кинни приняли участие в благотворительной акции на озере Мичи Влюбленные помогли организации Special Olympics собрать деньги для  проведением Певица въехала в ледяную воду верхом на женихе
Температура воды не превышала шести градусов, а воздуха - семиДействие происходило под аккомпанемент волынщиковГага замерзла и пыталась согреться