30-letnia Lady Gaga i 35-letni Taylor Kinney, którzy byli razem przez pięć lat, wypełnili smutne statystyki par, które rozpadły się w 2016 roku w tym roku.

Wygląda jak prawda

Lady Gaga i Taylor Kinney nie widziały od początku lipca. Nie wychodzą razem z ludźmi, nie publikują wspólnych zdjęć w sieciach społecznościowych. Jego urodziny Kinney świętował bez jego ukochanej. 15 lipca Gaga spędziła samotnie w Malibu, pan młody nie był po jej stronie.

Broken Engagement

Piosenkarz przestał się nosić i pierścionek, który Taylor dał jej w Walentynki, zanim spróbowała go nie zdjąć.

Kto rzucił kogo, ale nie jest to jasne ... Teraz Gaga trzyma urlop w Meksyku, nie komentując braku biżuterii na palcu i możliwego zakończenia powieści z Kinney.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino

Nie wszystko jest stracone

Warto zauważyć, że tabloidy mogą się mylić w związku z kłótnią między Gagą i Kinneyem, celebryci rzadko mówią o sprawach osobistych, wolą zachować to w tajemnicy.

Wcześniej przerwali już swój związek, aby uporządkować swoje uczucia. Tym razem nic nie zapowiadało rozłamu, piosenkarka uświadomiła sobie poprzednie błędy, nie rezygnując z komunikacji z ukochanym człowiekiem w imię pracy. Rozmawiali nawet o tajnym ślubie pary.

30-летняя певица отдыхает в Мексике без жениха и кольца Пара обручилась в День святого Валентина в 2015 году Гага не была с Тейлором Кинни в его день рождения