Zerwanie z Taylor Kinney zmusiło Lady Gagę do przemyślenia swoich wartości rodzinnych. Piosenkarz, który wychował się w wierze katolickiej, teraz dopuszcza możliwość urodzenia dziecka poza związkiem małżeńskim. Nawiasem mówiąc, już zaczęła przekręcać rodzinne gniazdo, kupując dom na wzgórzach Hollywood.

Udana transakcja

W zeszłym tygodniu 30-letnia Stephanie Germanotta stała się właścicielem rezydencji, która wcześniej należała do zmarłego Franka Zappy. Dom, mieszczący się w prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Gaga kupił od dzieci muzyków 5,25 miliona dolarów.

W nowym przestronnym domu o powierzchni 650 metrów kwadratowych, gdzie znajduje się studio nagrań, wokalista chce nie tylko szukać inspiracji do pisania nowych piosenek, ale także wychowywać dzieci.

Pragnienie zostania matką

Według zachodnich mediów, Stephanie stała się rozczarowana mężczyznami i nie chce już wydawać energii na tworzenie stabilnych relacji z celem stworzenia rodziny, ponieważ jest pewna, że ​​jak zwykle skończy się na "pshik".

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino

Według osób z wewnątrz, teraz panna Germanotta, która jest katoliczką, jest gotowa poświęcić całą energię życiową tylko jednej osobie - jej przyszłemu dziecku.

Леди Гага хочет стать матерью-одиночкой Расставание с Тейлором Кинни стало для Стефани ударом Леди Гага приобрела особняк за 5,25 миллиона долларов
В одной из комнат есть музыкальная студияТут вполне можно поставит детскую колыбелькуСтоловая
Бассейн на территорииВид из окнаОригинальный дизайн