W tym roku piosenkarka Lady Gaga była bardzo owocna. Ostatnia umowa, którą podpisała, obiecuje wzbogacić divę pop o 14 milionów dolarów. Administracja Teatru Park sprawiła, że ​​piosenkarka stała się hojną propozycją - wystąpić w Las Vegas na 36 koncertach w kasynie w Monte Carlo, z których każda, zgodnie z warunkami umowy, przyniesie Lady Gadze 400 tysięcy dolarów.

Певице есть что показать публике

Gwiazda z radością przyjęła taką kuszącą ofertę i przyznała, że ​​przez długi czas chciała wystąpić w Las Vegas:

"Naprawdę kocham Vegas, jego mieszkańców i ogólnie zakochanych w show biznesie. Jestem trochę podekscytowany i niewątpliwie szczęśliwy, dlatego podnosząc kieliszek na szczęście, z radością podpisałem umowę. Występuję w mieście, w którym koncertowali Lisa Minnely, Frank Sinatra i Judy Garland. "

Céline Dion, Cher, Mariah Carey, Ricky Martin i wiele innych światowych gwiazd wystąpiło w sali koncertowej o pojemności 5300 osób.

Леди Гага на сцене Pas szczęścia

Oprócz osiągnięć muzycznych, Lady Gaga w 2017 roku może odważnie pochwalić się powodzeniem na polu aktorskim. Piosenkarka pokazała swój talent w filmie "Gwiazda urodziła się" w reżyserii hollywoodzkiego aktora Bradleya Coopera. Premiera odbędzie się wiosną 2018 roku.

Pasmo szczęścia dotknęło także osobistego życia gwiazdy. Od lutego tego roku Lady Gaga szybko rozwija romans z 48-letnim Christianem Carino, pracownikiem agencji SAA.

Леди Гага с Кристианом Карино

Przypomnijmy, że w zeszłym roku piosenkarka rozstała się z jej narzeczonym i przez długi czas nie myślała o nowym związku. Ale, jak się wydaje, Karino zaintrygowała wokalistkę, a teraz często widuje się ją w świeckich wydarzeniach jako para.

Co więcej, informacje wyciekły z nieznanych źródeł, które kochankowie niedawno zaangażowali w tajemnicę. Chociaż ta wiadomość nie została jeszcze potwierdzona, fani gwiazdy mają nadzieję, że para się powiedzie.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino

Szczęścia piosenkarza przyćmiewa pogłębiająca się bóle mięśni, które od dawna przeszkadzają Lady Gadze. Ale niedawno piosenkarz przeszedł kurację i teraz czuje się znacznie lepiej. Nic nie przeszkodzi jej w świętowaniu Nowego Roku w dobrym nastroju.