Słynna 51-letnia piosenkarka Janet Jackson już przygotowuje się do świętowania Bożego Narodzenia. Dziś stało się wiadome, że Janet wraz z synem Issą, który ma teraz 11 miesięcy, odwiedzi rodzinę w Londynie i zostanie z nimi przez kilka dni. Wydawałoby się, że sytuacja jest całkiem normalna, ale w przypadku Jacksona podróż może się zepsuć. Obwinianie nieporozumienia ojca dziecka, aby pozwolić Jennetowi i dziecku na długą podróż.

Джанет Джексон

Janet Jackson

Wissam al-Mana chce świętować Boże Narodzenie w towarzystwie swojego syna

Teraz 51-letnia gwiazda pop przemierza planetę w ramach swojej trasy koncertowej, która nazywa się State Of The World. Podróż piosenkarki kończy się 17 grudnia, a kilka dni później chce polecieć do Londynu z synem. Po tym, jak ojciec dziecka, milioner Wissam al-Man, dowiedział się o tym pragnieniu, poinformował swoją byłą żonę, że nie wyrazi zgody na zabranie dziecka ze Stanów Zjednoczonych. Bliski przyjaciel Wissama wyjaśnił działania milionera, udzielając krótkiego wywiadu jednej z zagranicznych publikacji:

"Al-Mana jest bardzo cierpliwą osobą. Kiedy Janet poprosiła o pozwolenie zabrania małego syna na trasę, po chwili namysłu zgodził się Wissam. Nie widział syna przez wiele miesięcy i bardzo za nim tęsknił. Kiedy jednak wokalista zaczął mówić o zabraniu Issy na Święta Bożego Narodzenia, biznesmenowi nie spodobał się ten pomysł. Wyraził niezadowolenie z Janet, ale nawet go nie słuchała. Dokonała już wszystkich ustaleń związanych z wyjazdem, a oni już czekają w Londynie. Wissam nie chce ścierać się ze swoją byłą żoną, ale zmusza go do działania. Jak ta sytuacja się skończy, nie jest jasne, ale każda strona nalega na jej pragnienie. "
Виссам аль-Мана и Джанет Джексон

Wissam Al-Manah i Janet Jackson

W międzyczasie, Janet i jej były mąż Wissam szukają kompromisowego rozwiązania tego, gdzie i z kim ich dziecko będzie obchodzić Boże Narodzenie, Jackson zaczął szukać prezentów dla swojego syna. Ostatnio widziano ją w jednym z dziecięcych sklepów, gdzie wybrała zabawki Issego. Przy okazji, w swoich wywiadach wielokrotnie przyznawała, że ​​jest bardzo zadowolona z zakupu towarów dla swojego syna.

Джексон с сыном Иссой

Jackson z synem Issą

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i Jermain Dupree znów razem?
  • Janet Jackson - ofiara przemocy w rodzinie?

Jackson lubi być matką

Janet i Wissam pobrali się w 2012 roku, po 2 latach współpracy. Na początku stycznia tego roku para miała syna, którego nazwano Issa. Niestety, gdy dziecko skończyło 4 miesiące Jackson ogłosił, że przygotowała dokumenty na rozwód. Powód tej gwiazdy pop nazywa nieustanny atak i okrucieństwo ze strony małżonka. Oprócz części pozyskanego kapitału, Janet kładzie nacisk na wyłączną opiekę nad swoim synem, ale kategoria milionera al-Mana kategorycznie nie zgadza się z tym podejściem.

Джанет обвиняет Виссама в жестокости

W swoim ostatnim wywiadzie Jackson wyznał, że dla jej syna jest sens życia:

"Zanim miałem Issę, nie rozumiałem, co znaczy" radość macierzyństwa ". Teraz nie wyobrażam sobie życia bez syna. Nie jestem gotów rozstać się z tym nawet przez minutę. Bez względu na to, jak ciężko było to dla mnie, ale Issa zawsze będzie ze mną, przynajmniej dopóki nie osiągnie swojej większości. Po świętach Bożego Narodzenia wybieram się na azjatycką trasę z moim albumem i oczywiście zabieram Issę ze sobą. "
Джексон планирует взять с собой в турне сына