Lana Del Rey i Francesco Karrozzini nie są już parą. Po przerwie piosenkarz i słynny fotograf powiedział ostatnio zachodnim mediom.

Powieść się skończyła

Lana i Francesco spotkali się przez ponad rok. Fani czekali na wiadomości o małżeństwie, więc byli zszokowani słysząc o ich rozłące.

Ze względu na Karrozzini opuściła muzyka Barry James O'Neill, z którym była razem przez około trzy lata.

Odtąd Del Rey i nowojorski fotograf spędzali cały czas razem i często przychodzili na pole widzenia reporterów, a nie tylko naprawiali swoje namiętne pocałunki publicznie.

Karrozzini nawet wyreżyserowała klip Ultraviolence i przedstawiła swoją przyjaciółkę swoim krewnym.

Czytaj także
  • Lana Del Rei prawie stała się ofiarą porwania
  • Rita Ora przyszła do MTV EMA w szlafroku i brylantach
  • Córka i syn Anny Wintour, Franky Sozzani

Coś jest nie tak

Niezawodnie o przyczynach separacji do tej pory nic nie wiadomo. Gwiazdy nie komentowały wiadomości.

Według pewnego autora czarny kot między kochankami biegał po Internecie w delikatnych obrazach, w których namiętny Włoch delikatnie gładził starszą siostrę Rity Ory, Helen, przez jej włosy.

Osoby bliskie Lanie mówią, że jest ona po prostu zmęczona związkami i postanowiła zostać sama przez jakiś czas. Czy depresja i myśli samobójcze wróciły do ​​niej ponownie?

Карроззини и  Дель Рей казались красивой и гармоничной парой Влюбленные открыто демонстрировали свои чувства И часто баловали папарацци своими нежностями в публичных местах
Поклонники надеялись, что свадьба не за горамиФранческо познакомил любимую со своей семьейРади фотографа Лана бросила Барри Джеймса О'Нилла
Карроззини выступил режиссером ее клипа Ultraviolence Певица усомнилась в его верностиЛана хочет побыть одна?