Zachodnie media doniosły o aresztowaniu napastnika, który chciał porwać 32-letnią Lana Del Rey. Należy zauważyć, że człowiek był uzbrojony i niebezpieczny.

Intencje karne

W piątek wieczorem, w Amway Center w Orlando, jak zwykle, występ Lany Del Rey, który prawie zakończył się tragedią, zakończył się sukcesem. Zgodnie z raportem policji na Florydzie, funkcjonariusze organów ścigania zatrzymali, a następnie aresztowali pewnego 43-letniego Michaela Hunta, który zamierzał dostać się na wystawę, ale został złapany kilka przecznic przed swoim miejscem.

Лана Дель Рей на сцене

Lana Del Rei na scenie

Oprócz biletu na występ wokalisty, w którym wzięło udział ponad 8000 widzów, mężczyzna, podczas słuchania swoich melancholijnych piosenek, został znaleziony podczas szukania trzy-calowego składanego noża.

Został już oskarżony o wiele zarzutów, w tym o próbę uprowadzenia z użyciem zimnej broni, nękania i gróźb.

43-летний Майкл Хант

43-letni Michael Hunt

Język czatu

Strażnicy zamówienia są zainteresowani osobowością Pana Hunta nie jest przypadkowa. Kilka dni przed incydentem anonimowy autor zgłosił tajemnicze i groźne posty, które podejrzany wpisuje na portalach społecznościowych Elizabeth Woolridge Grant (imię Lany Del Rey). Tak więc, przesłanie Michaela z 30 stycznia mówi:

"Chcę zobaczyć moją królową w piątek i od tego dnia nasze decyzje będą takie same."

Również na jego stronie na Facebooku było wideo, w którym opowiedział o swoich planach ponownego dołączenia do Granta 2 lutego.

Oficjalne źródła nie poinformowały o reakcji piosenkarza, ale rozmówca powiedział, że Del Rey bał się o jej bezpieczeństwo.

32-летняя Лана Дель Рей

32-letnia Lana Del Rey

Czytaj także
  • Rita Ora przyszła do MTV EMA w szlafroku i brylantach
  • Sarah Paulson i jej dziewczyna
  • Sarah Paulson i Lana Del Rey

Nawiasem mówiąc, ścigający Lana Del Rey ma długą kryminalną biografię. Był w więzieniu pięć razy i został zwolniony w 2014 roku. Odsiaduje wyrok za kradzież samochodu, rozbój z bronią palną, fałszowanie dokumentów, przechowywanie i dystrybucję marihuany.