18-letnia córka Michaela Jacksona, której nazwisko pojawia się regularnie na łamach tabloidów, przyjęła ofertę fotografa Troy Jensona i wystąpiła w jej pierwszej profesjonalnej sesji zdjęciowej.

A dziewczyna dorasta ...

Córka króla popu stanęła przed obiektywem w towarzystwie swojego ukochanego - 26-letniego Michaela Snoddy'ego. Mniejszy Paryż, zgodnie z amerykańskim prawem, czuł się bardziej zrelaksowany przed kamerą, więc zdjęcia nie były dziecinnie brutalne i szczere.

Podczas fotoksiążki młodzi ludzie wyglądali jak punki i zachowywali się odpowiednio. To, co nie jest zainscenizowane, to Paryż, który zagłębił się w usta Michaela, albo obraz, w którym nagi rocker siedzi u stóp swojej gwiazdy.

Gorące pocałunki i nagość

Fotograf, komentując swoją pracę z Jacksonem i Snoddim, powiedział, że podczas strzelaniny, jak szaleni, nie mogli się rozerwać. Grimer musiała bez końca korygować makijaż, ponieważ czarna szminka Paryża była rozmazana na twarzy Michaela.

Autor projektu Troy Jackson powiedział, że nie musi nic robić:

"Pocałowali się, przygryzali, pchali, przytulali, a ja po prostu kliknąłem migawkę".
Czytaj także
  • Cara Delevingne i Paris Jackson potwierdzają swój lesbijski romans z namiętnym pocałunkiem
  • Cara Delevingne i Paris Jackson sprowokowały plotki o lesbijskim romansie
  • Paris Jackson spotyka się z męskim modelem Tyler Green

Przypomnijmy, że Paris Jackson i Michael Snoddy spotykają się około sześciu miesięcy. Nie tak dawno temu dziewczyna zebrała swoje rzeczy i przeniosła się do swojego chłopaka.

Пэрис Джексон и ее возлюбленный Майкл Снодди снялись в провокационной фотосессии Перед объективом фотографа Троя Дженсона парочка вела себя уверенно Сексуальна и раскованна!
В образе панковОбнаженный рокер у ног возлюбленнойМолодые люди не стеснялись своих чувств