Słynna kanadyjska piosenkarka rockowa Avril Lavigne niestety nie może pochwalić się szczęśliwymi miłosnymi historiami. To prawda, że ​​jej fani uważali, że dziewczyna była w stanie znaleźć szczęście w drugim małżeństwie ze swoim kolegą, muzykiem z zespołu "Nickelback", Chadem Kruger.

Jednak ich małżeństwo nie trwało długo. Przypomnijmy, że w 2013 roku Avril Lavigne złożyła przysięgę wierności swojemu chłopakowi. Wkrótce w mediach ukazały się plotki, że młodzi małżonkowie są pełni problemów.

Mimo to, rozwód

Któregoś dnia informacja o rozwodzie została potwierdzona, piosenkarka napisała na swojej stronie sieci społecznościowej, że ona i Kruger nie są już razem. Według Avril, ona i jej mąż pozostaną najlepszymi przyjaciółmi, pomimo separacji. Współtworzenie i małżeństwo długo pozostawi przyjemne emocje w ich sercach. Piosenkarz podziękował jej fanom, przyjaciołom i krewnym za wsparcie.

Czytaj także
  • Precz z przesądami: te 9 gwiazd nie bało się zmienić obrączki!
  • Avril Lavigne i Jonathan Rotem widzieli za uściskiem w salonie tatuażu
  • Avril Lavigne opublikowała z nowym kochankiem Jonathanem Rotem

Dlaczego Avril i Czad zrywają, pozostaje tajemnicą. Przypomnijmy, że ich związek rozpoczął się podczas pracy nad utworem na piątą płytę piosenkarza - "Avril Lavigne" w 2012 roku.

Avril Lavigne pozuje z mężem Chadem Krugerem Szczęśliwi, ale nie na długo Śpiewaczka ślubna Avril Lavigne