Camille Gottlieb ma 19 lat, a dorastając, jest coraz bardziej podobna do swojej legendarnej babci, księżniczki Monaco Grace Kelly. Dziewczyna jest aktywnym użytkownikiem Instagrama, gdzie szeregi jej subskrybentów to już kilkadziesiąt tysięcy.

Камилла Готтлиб

Niedawno Camilla opublikowała nowe zdjęcia w sieci, a fani byli zaskoczeni, odnajdując coraz więcej podobnych cech dawnej niegdysiejszej ikony stylu i piękna przez divę Hollywood Grace Kelly, która później stała się nie mniej elegancką i elegancką księżniczką Monaco.

Княгиня Монако Грейс Келли Przyszła gwiazda

Przypomnijmy, że Camilla jest drugą wnuczką słynnej babci, która jeszcze nie stała się sławna jako modelka, ale aktywnie publikuje zdjęcia od reszty. A ostatnio Camilla po raz pierwszy odwiedziła Moskwę i natychmiast podzieliła się z fanami wspaniałymi ujęciami z Placu Czerwonego.

Внучка Грейс Келли Czytaj także
  • Książę Albert II kupił rezydencję należącą do jego zmarłej matki
  • Biografia Grace Kelly
  • Emily Ратажковски napisała eseje na temat połysku Glamour
Актриса ставшая княгиней

Wielu twierdzi, że model wygląda na dziewczynę i zastanawia się, dlaczego domy mody jeszcze nie zaoferowały Camille kontraktu, ponieważ najprawdopodobniej czeka na ten sam sukces, który kiedyś cieszyła się wspaniałą Grace.

Удивительное сходство