Zaskakująco wielu i szczęśliwych rodziców, Dylan Lee dołączył do gwiezdnych dzieci, które odnoszą pierwsze sukcesy w branży mody. 18-latek stał się twarzą francuskiej marki Yves Saint Laurent.

Wybór Andy Slimana

Kierownik domu mody, rozwijając koncepcję reklamy dla rozwoju marki, stawia na nowe pokolenie. Więc, Sliman wydał już kampanię z synami Pierce'a Brosnana, Valem Kilmerem, teraz jego wybór padł na potomka Pameli Anderson i Tommy'ego Lee.

Czarno-białe wideo

W krótkim filmiku dostępnym na YouTube, słodki młodzieniec, który lubi grać na gitarze i surfować, błąka się po plaży nagim torsem.

Warto zauważyć, że Dylan nie ma ubrań z nowej kolekcji. Fotografowanie i kręcenie reklam odbyło się w grudniu w Malibu.

Proud Pamela opublikowała wideo z synem i na swoim Instagramie, otrzymując wiele pozytywnych komentarzy.

Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie
  • 17 celebrytów, którzy roztrwonili swoje miliony
  • Pamela Anderson skomentowała walkę swojego byłego męża Tommy'ego Lee i syna Brandona

Długo oczekiwana premiera

Dodamy, że 10 lutego odbędą się pokazy świeżej kolekcji męskich ubrań od modnego projektanta. Sliman będzie ją reprezentował w Los Angeles. Dla fashionistek przygotowali także niespodziankę, zobaczą kilka zestawów ze zbioru pret-a-porter, które zostaną w pełni pokazane 7 marca w Paryżu.

Дилан Ли лицом модного дома Юноша играет на гитаре В ролике он демонстрирует мускулистое тело
Креативный директор бренда Эди Слиман, руководит модным домом 4 годаДилан Броснан, сын знаменитого исполнителя роли Джеймса Бонда, в рекламе Yves SaСын Вэла Килмера в кампании бренда
Памела Андерсон гордится взрослыми сыновьями48-летняя актриса с 19-летним Брэндон и 18-летним ДиланомПамела была замужем за рок-музыкантом Томми Ли три года
ŚWIĘTY LAURENT NA PALLADIUM: