Córka Cindy Crawford, 16-letnia Kaya Gerber, niespodziewanie stała się gwiazdą wiosenno-letnich kolekcji znanych marek na przyszły rok. Ktoś cieszy się ze zwycięstw młodego modelu, a niektórzy ją krytykują, ale mimo to popularność Kaya rośnie każdego dnia. Kolejną cegłą, która wspięła się na najwyższy punkt modnego Olympusa była współpraca z czasopismem Vogue, w trakcie którego Gerber opowiedział o idealnej wędrówce modelu.

Кайя Гербер

Kaya Gerber

Wideo z Kaya lubiło wielu

Zabawne wideo z 16-letnią córką Cindy Crawford pojawiło się nie tylko na stronie American Vogue, z którą współpracuje model, ale także na stronie samego Instagrama Gerbera. Pokazuje, w jaki sposób Kaya uczestniczy w fotografii, a pomiędzy przerwami mówi, jak osiągnąć idealny chód. Oto, jakie słowa początkujący, ale już bardzo popularny, powiedział:

"Dla mnie, podobnie jak w przypadku innych modeli, bardzo ważne jest, aby móc chodzić w prawidłowy sposób. Drodzy przyjaciele, teraz powiem wam, jak można to osiągnąć. Na początek musisz zrozumieć, że podstawowa jest postawa. Dlatego musisz rozłożyć ramiona, opuścić je i nigdy się nie garbić. Po zorientowaniu się w twoich plecach, przejdźmy do głowy. Twarz musi być poważna, ponieważ często projektanci proszeni są o nie wyrażanie żadnych emocji. Głowę trzeba podnieść i patrzeć prosto. Jeśli chodzi o ciało, to tutaj wszyscy profesjonaliści ze świata mody wierzą, że model musi lekko przechylać się z boku na bok, jednocześnie pomagając sobie rękami. Kroki w tym przypadku muszą być bardzo długie i niespieszne. "

Potem Kaya powiedział jeszcze kilka słów o tym, jak być w doskonałej kondycji fizycznej. Według dziewczyny, model musi mieć rozciąganie, w przeciwnym razie piękny chód nie zadziała.

Fani Gerber, którzy uważnie obejrzeli ten film, zgodzili się z opinią, że Kaya był naprawdę profesjonalnym modelem. Nie wszystkie nowicjuszki na podium mogą pochwalić się takim idealnym chodem i pewnym wyglądem. Mówi się, że geny mamy i taty są winne genom, ponieważ w swoim czasie były bardzo udanymi modelami.

Кайя Гербер с мамой Синди Кроуфорд

Kaya Gerber z mamą Cindy Crawford

Кайя Гербер и отец модели Рэнди Гребер

Kaya Gerber i ojciec modelki Randy Graber

Czytaj także
  • Podczas gdy Kaya Gerber w czerwonym bikini kroi się na plaży w Miami, w sieci wybuchł skandal
  • Po Tygodniu Mody w Nowym Jorku Kaya Gerber poleciała na wyspy karaibskie z Cindy Crawford
  • Kaya Gerber na Valentino w kostiumie piwonii

Gerber nie zapomina o swoich studiach

Pomimo tego, że Kaya na kilka miesięcy od początkowego modelu stała się jedną z najpopularniejszych i najpopularniejszych, dziewczyna nie zapomina o swoich studiach. W wywiadzie córka Cindy Crawford powiedziała na ten temat:

"Dla wielu może się to wydawać dziwne, ale przede wszystkim jestem uczniem szkoły, a potem modelem. Rozumiem, że teraz muszę zdobyć wykształcenie, a dopiero potem kontynuować karierę. Bardzo poważnie traktuję nauczanie i nigdy nie kładę się spać bez uczenia się lekcji, nawet jeśli mam kilka koncertów tego dnia. Jestem wdzięczny moim rodzicom za to, że potrafili rozwinąć poczucie odpowiedzialności we mnie. Myślę, że ta jakość przyda mi się nie tylko w dalszych badaniach, ale także w budowaniu udanej kariery. "
Кайя не забывает об учебе