Lista gwiazd, które w 2017 roku staną się rodzicami, została uzupełniona o jeszcze jedną parę. O niedługim raporcie z uzupełnieniem modelu i muzyku Lucky Blue Smith oraz modelce i piosenkarce Stormy Bree, która jest starsza od swojego chłopaka od ośmiu lat.

Młody i wczesny

18-letni Lucky Blue Smith, który błyszczy na pokazach mody i jest twarzą takich marek jak Michael Kors, Tom Ford i Philipp Plein, są słusznie uważani za jeden z najbardziej udanych i obiecujących modeli nowoczesności. Młody człowiek, który zaczął pracować jako model od 10 lat, zdołał osiągnąć nie małe sukcesy i zarabiał miliony.

Лаки Блю Смит

Lucky Blue Smith

Jak się okazało, Lucky Blue nie tylko śpieszy się, aby zrobić karierę, ale postanowił zostać młodym tatą. Przyjaciel Smitha 26-letnia Stormi Bree jest w ciąży.

Nowy etap

Szczęśliwy przyszły ojciec podzielił się z subskrybentami swojego Instagrama. We wtorek na jego stronie pojawiła się czarno-biała fotografia, na której pozuje z Stormym, podpisana:

"Hej, chłopaki, chcę tylko, żebyście wiedzieli o ważnym wydarzeniu w moim osobistym życiu. Mam niesamowitą wiadomość - będziemy mieć dziecko z Stormy! Jestem bardzo szczęśliwy i nie mogę się doczekać wspaniałej podróży. "
Лаки Блю Смит и Сторми Бри фото в  Instagram

Lucky Blue Smith i zdjęcie Stormy Bree na Instagramie

Zapomniane przyrzeczenia

Fani rzucili się, by pogratulować małżeństwu, ale nie zapomnieli Smithowi o zasadach przyjętych przez mormonów (rodzic Lucky Blue - surowi mormoni i sam często powtarzał, że jest on nowoczesną osobą, przylegającą do tej religii). Użytkownicy pamiętali jego słowa o niedopuszczalności stosunków seksualnych przed małżeństwem, ponieważ, jak wiadomo, Bree i Smith nie są jeszcze małżeństwem.

Czytaj także
  • Lucky Blue Smith i Stormy Bree zostali rodzicami
  • Młodsza siostra Kate Moss pojawiła się na okładce Vogue'a
  • Robert Kardashian i Czarne Chiny stają się rodzicami

Nawiasem mówiąc, pierwsze podejrzenia o interesującą sytuację Stormy pojawiły się na ostatnim koncercie Dolce & Gabbana, kiedy gołębie razem pojawiły się na podium.

Лаки Блю Смит и Сторми Бри участвовали в показе Dolce&Gabbana в феврале

Lucky Blue Smith i Stormy Bree wzięli udział w pokazie Dolce & Gabbana w lutym