W ten weekend kibice sławnej pary Ilona Mask i Amber Hurd czekali rozczarowani. Prasa doniosła o rozstaniu z gwiazdami, wyjaśniając, że miliarder jest niezadowolony z zachowania swojego kochanka. Ta wiadomość rozwiała Internet, dając początek wielu różnym wersjom tego, co się wydarzyło. Decyzja o zakończeniu plotek i wyjaśnieniu sytuacji zajęła Musk, który zwrócił się do fanów w sieci społecznościowej.

Эмбер Херд и Илон Маск

Amber Hurd i Maska Ilona

Zdezorientowane rozpoznanie Ilony

Po tym, jak Musk przyleciał do Los Angeles, a Ember został do pracy w Australii, modelka i aktorka od czasu do czasu publikuje ciekawe zdjęcia na swojej stronie Instagram. Niedawno Hurd zaprezentował kolejne zdjęcie, na którym pozuje widelcem w dłoni. To było zdjęcie, które Ilon postanowił skomentować. Miliarder dostarczył mu wiele zdjęć z sercem i uśmiechem, a także złożył następujący podpis:

"Bardzo piękne i urocze zdjęcie !!!".
Под этим изображением появился комментарий Илона Маска

Jednak napisane zdanie nie ułożyło wszystkiego na swoim miejscu, a wręcz przeciwnie, zdezorientowało fanów. Następnie Mask postanowił poprawić sytuację i napisał kilka dodatkowych sugestii:

"Drodzy przyjaciele, chcę zakończyć wszystkie plotki i rozmowy, które zaczęły się pojawiać po wiadomości, że Amber Heard rozpadł się. Tak, to prawda, ale to nie znaczy, że stało się coś strasznego między nami. W rzeczywistości jesteśmy po prostu bardzo zapracowanymi ludźmi, którym bardzo trudno jest połączyć ich harmonogramy pracy. Pomimo tego, że nie jesteśmy już razem, nadal utrzymujemy relacje i pozostajemy bardzo bliskimi przyjaciółmi. Ja sam nie wiem, co będzie dalej. Myślę jednak, że czas pokaże ... ".
Илон Маск

Elon Musk

Czytaj także
  • Fani Ilona Mask zbierają dla niego pieniądze ... wygodne łóżko w biurze
  • Chcesz być maską Ilona? Niech tak się stanie!
  • Rozumiem: akcje Tesli załamały się w związku z oświadczeniem o bankructwie Ilona Mask

Piżmo często zrywa stosunki

Po wiadomościach opublikowanych w mediach, że Ilon rzucił fanów Ember Mask nie byli zaskoczeni. Ci, którzy śledzą życie miliardera, wiedzą, że Ilon jest skłonny do takich działań. Miliarder rozwiódł się dwukrotnie ze swoją drugą żoną, aktorką Talulą Riley, ale nadal utrzymuje bardzo dobre stosunki.Jeśli chodzi o powieści Maxa i Hurda, mówią, że powodem przerwy było zdjęcie z sesji zdjęciowej Amber. Został on przedstawiony Hurd w towarzystwie stylistów, gdzie na ramieniu jednej z nich obnoszą się odcisk ukochanej szminki Maska.

Скандальное фото с Эмбер Херд

Skandaliczne zdjęcie z Amber Heard