Niepewność w związku Amber Heard i Ilony Musk, którzy wydają się rozstać, ale nie mogą żyć bez siebie nawzajem, nadal prześladuje publiczność. Pewnego dnia aktorka ponownie dała początek plotkom.

Na spotkanie z moją siostrą

We wtorek 31-letnia Amber Heard uderzyła w obiektyw paparazzi w Los Angeles. Aktorka wybierała się na kolację do jednej z restauracji, gdzie czekała na nią jej siostra Whitney.

Актриса Эмбер Херд

Bursztyn słyszy

Hurd był stylowo ubrany, łuk składał się z prostych, przyciętych dżinsów z poszarpanym dołem, lekkiej, przezroczystej koszulki, która nie kryje czarnego biustonosza, czarnego i białego płaszcza z jodełką. Uzupełniła swój wizerunek czarną torebką z Chloe, której cena to 1230 funtów szterlingów i skórzany pas. Od biżuterii na niej były kolczyki z kandelabrami.

Эмбер Херд около машины

Szalejący wiatr rozwiewał blond włosy gwiazdy, która była spokojna i poważna. Jednak pojawienie się Hurd nie wywołało pytań od jej fanów ...

Эмбер Херд во вторник

Drogie auto

Kiedy Hurd opuścił parking, a następnie wrócił z siostrą na samochód, marka samochodów aktorki nie umknęła uwadze uważnym użytkownikom. Amber przyjechał, jadąc Teslą. Cena tego modelu samochodów elektrycznych, w zależności od konfiguracji, może wynosić ponad 800 tysięcy dolarów.

Эмбер Херд с сестрой

Amber Słyszałem z siostrą

Эмбер Херд с сестрой садится в Tesla

Biorąc pod uwagę, że Hurd spotkał się z założycielem firmy Tesla Ilon Mask, nietrudno zgadnąć, kto dał jej samochód.

Эмбер Херд и Илон Маск

Amber Hurd i Maska Ilona

Czytaj także
  • Fani Ilona Mask zbierają dla niego pieniądze ... wygodne łóżko w biurze
  • Chcesz być maską Ilona? Niech tak się stanie!
  • Amber Heard, zgodnie z obietnicą, pieniądze z rozwodu z Johnny'ego Deppa przekazały na cele charytatywne

Wcześniej Amber nie widziała tego samochodu, więc nie można powiedzieć, kiedy dokładnie hojna i niezbyt uboga Maska przedstawiła swojemu ukochanemu jeden z jego wynalazków. Użytkownicy, wyciągając daleko idące wnioski, są przekonani, że Ilon ostatnio złożył prezent i świadczy o odrodzeniu się powieści pary.