Słynna 41-letnia amerykańska aktorka Milla Jovovich jest teraz w stolicy Francji. Zasadniczo nie jest to zaskakujące, ponieważ Paryż jest teraz gospodarzem tygodnia mody haute couture. Jednak nie tylko uczestnicząc w pokazach i oglądając nowe kolekcje, ta podróż stała się interesująca dla Milla, jak się okazało, Jovovich postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym towarzystwo i zabrał jej córki i męża na tę podróż, aby pokazać im Paryż.

Милла Йовович с супругом Полом Андерсоном и дочерью Эвер

Milla Jovovich z mężem Paulem Andersonem i córką Ever

Upał nie jest przeszkodą do zwiedzania.

Po tym, jak gwiazda ekranu rozwiązała wszystkie swoje zawodowe problemy, Milla udała się w podróż po francuskiej stolicy. Nie tylko poszła na ten spacer, ale także jej córka - Eva, która ma teraz 9 lat i 2-letnie dziecko Dashiel. W trakcie podróży Milla postanowiła zrobić selfie, które później opublikowała na swojej stronie Instagram. Pod zdjęciem aktorka złożyła następujący podpis:

"W Paryżu jest teraz bardzo gorąco i duszno, ale to nie przeszkadza nam cieszyć się pięknem miasta. Obok mnie są teraz sprytne i piękne kobiety - moje córki. Cóż, czy spacer w tak wspaniałej firmie może być zły? Cieszę się, że mogę spędzić dzień poza tymi wspaniałymi kobietami! "
Милла Йовович, Эва и Дашиэл

Milla Jovovich, Eva i Dashiel

Jednak nie jest to jedyny selfie, w którym Jovovich oddawał się swoim fanom. Kilka dni temu na jej stronie w sieci społecznościowej pojawiło się zdjęcie, na którym pozowała wraz z córkami na lotnisku. To zdjęcie Milla podpisała w następujący sposób:

"Madly z radością informuję wszystkich, że przed nami jest 10-dniowa podróż, którą ja i moja rodzina spędzimy w Paryżu. Naprzód, aby poznać nowe odkrycia i wspaniałe emocje! "
Перед путешествием в Париж Czytaj także
  • "Resident Evil" zostanie usunięty ponownie, ale tylko bez Milla Jovovich
  • Milla Jovovich wygłosiła szczery wywiad na temat jej córki Ever
  • Milla Jovovich o filmie "Resident Evil: The Last Chapter": "Nigdy nie myślałem, że będę grał Alice 6 razy"

Jovovich spędza z rodziną tyle czasu, ile się da

Nic dziwnego, że Milla zabrała swoje córki i jej małżonka na europejską podróż. Niedawno aktorka udzieliła wywiadu zagranicznej publikacji, w której przyznała, że ​​teraz jej rodzina jest na pierwszym miejscu. Oto słowa Jovovich powiedział:

"U mnie teraz w życiu nastał taki okres, kiedy nie potrzebuję myśleć, że powinienem złapać się w pracy dla każdego oferowanego projektu. Teraz mogę wybrać, a to oznacza, że ​​sam mogę zbudować swój harmonogram pracy. Przyznaję, szczerze, że pracuję znacznie mniej niż 20 lat temu. Teraz dla mnie najważniejszą rzeczą w życiu jest mój mąż i dzieci. Dlatego spędzam z nimi większość czasu. Lubię patrzeć jak moje dziewczyny dorastają, być ich wsparciem i przyjacielem. Mieliśmy taki plan po tym, jak Dashiel przybył na świat, a on i ja jesteśmy całkowicie zadowoleni z mojego męża. "
Милла и Дашиэл

Milla i Dashiel

Милла работает намного меньше, чем 20 лет назадСейчас Милла проводит все свое время с семьей

Milla spędza teraz cały czas z rodziną.