Słynny na całym świecie model pochodzenia rosyjskiego Anna Vyalitsyna i amerykański piosenkarz Adam Levin byli razem ponad dwa lata. Piosenkarz nawet nazwał ich powieść najbardziej harmonijną relacją, jaką kiedykolwiek miał. Jednak ta miłość dobiegła końca.

Powieść Adama Levina i Anny Vyalitsyny

Solista i lider grupy Maroon 5 Adam Levin od dawna zasłynął jako bicie serca i prawdziwy Kazan. Ma wiele długich i przelotnych powieści. Jest znany z licznych związków z modelami dziewcząt. Jedną z nich była Anna Vyalitsyna.

Młodzi ludzie spotkali się w 2010 roku na imprezie Sports Illustrated, w sesjach zdjęciowych, w których wzięła udział Anna, a Adam Levin wraz z zespołem występowali gościnnie. Według samych gwiazd, początkowo wcale się nie lubili, współczucie pojawiło się znacznie później. Po rozpoczęciu związku Adam i Anna zdali sobie sprawę, jak zwodnicze było pierwsze wrażenie. Powieść trwała około dwóch lat, związek w parze był bardzo harmonijny. Wielu fanów szczególnie pamięta serenadę, którą Adam poświęcił Annie Vyalitsyna na dorocznym pokaż Tajemnicę Wiktorii , na którym człowiek wystąpił, a dziewczynka uczestniczyła w pokazie jako modelka.

Dlaczego Adam Levine i Anna Vyalitsyna są częścią?

Anna Vyalitsyna ogłosiła swoją decyzję o rozstaniu z Adamem Levinem w 2012 roku w wywiadzie dla magazynu People. To była prawdziwa sensacja. Wydaje się, że nawet sam Adam nie był świadom tego, że model postanowił zerwać stosunki. W tym samym czasie nie było dokładnych przyczyn rozstania. W późniejszej rozmowie z dziennikarzami Adam i Anna potwierdzili decyzję o zerwaniu, a także przekonali wszystkich, że mogą pozostać dobrymi przyjaciółmi.

Czytaj także
  • Behati Prinslu, która wygląda wspaniale po porodzie, podzieliła się jej pierwszym obrazem
  • Behati Prinslu i Adam Levin zostali rodzicami po raz drugi
  • Adam Levin i Behati Prinsl pozbyli się domu, kupionego zaledwie pięć miesięcy temu

Po jakimś czasie okazało się, że Adam zaczął spotykać się z kolejną tajemnicą Anioła Wiktorii - Bekhati Prinslu, a Anna Vyalitsyna zaczęła budować relacje z innymi mężczyznami. Od 2014 roku poznała Adama Kahana, a nawet urodziła córkę Alaskę.

российская модель Анна Вялицына за рубежом больше известна как Anne V солист Maroon 5 Адам Левин Анна Вялицына была Ангелом Victoria's Secret
Адам Левин и Анна Вялицына были вместе 2 годаАдам Левин и Анна Вялицына снялись в откровенной фотосесии для русского Vogueна одном из показов Victoria's Secret Адам Левин посвятил возлюбленной песню
после расставания Адам и Анна остались друзьяминедавно Адам Левин женился на модели Бехати Принслусейчас Анна встречается с Адамом Кэханом