Wczoraj w Los Angeles w Microsoft Theater odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia dorocznej prestiżowej nagrody People's Choice Awards 2016. Zwycięzcami 42. nagrody zostali Sandra Bullock, Johnny Depp, Chris Hemsworth, Channing Tatum i inne gwiazdy.

Wynik głosowania był całkowicie uzależniony od zwykłych ludzi, którzy mieli możliwość głosowania na swoich ulubionych w dziedzinie kina, muzyki i telewizji w Internecie na stronie internetowej nagrody. Według organizatorów liczba internautów, którzy określają zwycięzców, szacowana jest na miliony. Liczba nominacji również jest dość duża - jest ich ponad sześćdziesiąt.

Popularne gwiazdy

Tytuł ulubionej aktorki trafił do zdobywcy Oscara Sandry Bullock, a ulubionym aktorem został Channing Tatum, który odniósł sukces nie tylko w świecie przemysłu filmowego, ale także w modzie.

Najlepszy aktor dramatyczny rozpoznał niepowtarzalnego Johnny'ego Deppa. Jim Parsons i Melissa McCarthy celowali w serialu komediowym, a Taylor Kinney i Ellen Pompeo w serialu dramatycznym.

Jeśli chodzi o sferę muzyczną, zwycięzcami są Ed Shiran, który stał się ulubionym piosenkarzem, Taylor Swift, nazwany ulubionym piosenkarzem, personel Fifth Harmony, nagrodzony tytułem ukochanego zespołu.

Czytaj także
  • Dakota Johnson pod koniec rewelacyjnej trylogii, jego nowej roli i "nieformalnej" sesji zdjęciowej dla włoskiego połysku
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po byciu w filmie
  • Guru fitness: żona Christiana Hemswortha ujawniła sekret idealnej postaci

Najlepsze filmy

"Fast and Furious 7" stał się ulubionym obrazem publiczności, a ponadto otrzymał nagrodę jako ulubiony film akcji. Seria "The Big Bang Theory" wygrała w dwóch nominacjach naraz, większość głosujących nazwała go swoim ulubionym programem telewizyjnym i ulubionym programem telewizyjnym.

Najlepszy dramat rozpoznawał "Marsjanin", a komedia "Idealny głos". Simpsonowie stali się najlepszym animowanym serialem.

Джонни Депп Дакота Джонсон Крис Хемсворт
Сандра БаллокМелисса МакКартиВин Дизель получал статуэтки за фильм