Stał się gwiazdą zaraz po komedii "Alone at Home", Macaulay Culkin nie wygląda teraz na uroczego 9-letniego aktora. Sądząc po zdjęciach zrobionych przez paparazzi, można go pomylić z kobietą.

Latający marsz

W polu widzenia reporterów 35-letni Kalkin przypadkowo znalazł się, który przez długi czas nie dostał się do obiektywu aparatu. Aktor przemierzał ulice Wielkiego Jabłka, ciesząc się dobrą pogodą. Wiatr rozwinął jego długie blond włosy, a luźne ubranie (dżinsy, koszula w klatce i kurtka) tylko podkreślało jego szczupłość. Bez obrazy, ale z dystansu wyglądał jak dziewczyna.

Czytaj także
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Zostały sklonowane: 14 zachodnich gwiazd, w których rozpoznaliśmy nasze!
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po pogłoskach o trzeciej aktorce w ciąży

Stara miłość przyjaźni

Kobiecy obraz nie przeszkadza w tym, by Kalkin był w ogóle "bohaterem miłosnym". Jeśli wierzysz w pogłoski, to mąż Mila Kunis był raczej zmęczony komunikacją żony z byłym chłopakiem. Ashton Kutcher nie wierzy, że aktorzy, którzy spotykali się już od ośmiu lat, mają tylko przyjazne stosunki. Mila próbuje przekazać zazdrosny małżonek, który martwi się o Macaulay jako przyjaciel. W ostatnich latach pisali, że nie może pozbyć się uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

W odpowiedzi Kutcher stwierdza, że ​​Kalkin jest w porządku przez długi czas. Często występuje ze swoim zespołem The Pizza Underground, rysuje i wraca do kina. Aktor ukończył niedawno pracę nad interpretacją opowieści o Aladdin, którą nakręcił Adam Green.

Папарацци подловили звезду в Нью-Йорке Походе актер сумел завязать с наркотиками и алкоголем Издалека актер уж очень напоминал женщину
Стройная фигура и свободная одежда затрудняли идентификацию полаОчки скрывали его глаза и делали черты лица мягчеДлинные волосы делали Калкина женственным