Od zarania słynnego bohatera bojowników Jasona Stathama i uroczej modelki Rosie Huntington-Whiteley minęło kilka dni, ale fani tej pary wciąż są zainteresowani szczegółami i szczegółami tego wydarzenia.

Historia pierścienia prezentowanego przez aktora w momencie złożenia ręki i serca jest interesująca, ponieważ każdy zakochany chce być oryginalny w tej sprawie i przedstawić godną dekorację.

Pierścień z historią?

Kolekcjoner Nick Lane, którego klientem był Statham, w amerykańskim wydaniu People żywo opisał zakup i nieco ujawnił sekret wyboru aktora.

Platynowy pierścionek, wykonany przez jubilerów z początku XX wieku, z ogromnym diamentem obramowanym mniejszymi kamieniami, ten produkt nie został zmieniony nawet raz na sto lat, a jego kamień centralny zachował swoją oryginalną oprawę edwardiańską. Jason Statham kilkakrotnie przyszedł podziwiać dekorację, przez długi czas przyglądał się najmniejszym szczegółom kroju i podczas ostatniej wizyty w salonie jubilerskim postanowił go kupić, ponieważ ten pierścionek jest idealny, tak jak jego ukochana.

Czytaj także
  • Niemal ich straciliśmy: 17 aktorów, którzy mogli umrzeć podczas filmowania
  • Hot dziesięć: Candice Swanepoel nazwał najbardziej wpływowy model bielizny na Instagramie
  • Rosie Huntington-Whiteley w stroju kąpielowym i topless sześć miesięcy po porodzie

Pozostanie dla nas tajemnicą, ile kosztuje produkt luksusowy i kto był jego poprzednim właścicielem, ale można śmiało powiedzieć, że będzie to bezcenne dla 28-letniej modelki Rosie Huntington-Whiteley.

Помолвленные Роузи Хантингтон-Уайтли и Джейсон Стэтхэм Роузи Хантингтон-Уайтли и Джейсон Стэтхэм не скрывают свою помолвку А вот и само кольцо
Роузи Хантингтон-Уайтли и Джейсон Стэтхэм демонстрируют кольцоРоскошное кольцо для чудесной невестыС новым кольцом Роузи Хантингтон-Уайтли теперь появляется на всех мероприятиях