Kalendarz LOVE nadal zachwyca fanów seksowną rolką z uczestnikami gwiazd podium. Dziewczynki, które reprezentowały 17 i 18 grudnia, były amerykańskimi modelkami Alexis Rehn i Bellą Hadid, odpowiednio. W reklamach dziewczęta nie tylko pokazały swoje zaostrzone ciała, ale także, jak wiedzą, jak pracować z ciężarami.

Белла Хадид

Bella Hadid

Alexis Wren i masywne hantle

21-letni model Wren pojawił się przed załogą kalendarza MIŁOŚCI w bardzo pikantnym obrazie. Na dziewczynę można było zobaczyć czerwoną przezroczystą bieliznę, składającą się z biustonosza, majtek, stringów i figlarnego paska na pończochy. Punktem kulminacyjnym obrazu stały się obcisłe różowe pończochy i ten sam kolor butów z wysokimi obcasami i kwiatami w formie wystroju. Jeśli chodzi o fryzurę i makijaż, model miał jasny makijaż na twarzy, a jej włosy dla większej erotyki zostały odrzucone.

Алексис Рен

Alexis Ren

Вот такие гантели были в руках у АлексисСексуальные приседания от Рен

Jeśli chodzi o scenariusz scenariusza, który miał być wykonany przez słynny model, był on, podobnie jak wszystkie inne, poświęcony obciążeniom mocy. Alexis musiała wykonać zestaw ćwiczeń wzmacniających mięśnie pośladków, a duże hantle miały jej pomóc. Jak fani kalendarza LOVE napisali w swoich komentarzach, okazało się to całkiem szczerze i seksualnie. Pośladki Ren są naprawdę piękne, co oznacza, że ​​nie ma kłopotu z siedzeniem w kamerze z takimi ludźmi.

Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli
  • Bella Hadid odpowiedziała na zarzuty "nierealnej" osoby: "Zazdrość to nic innego jak wołanie o pomoc"

Bella Hadid z młotem i ogromną oponą

18 grudnia w sieci pojawił się film, w którym słynna Bella Hadid wykonała główną rolę. Na ekranie dziewczyna zaprezentuje bardzo odważny obraz. Na planie Bella pojawiła się w satynowoczerwonym zestawie, na który składał się stanik, majtki i szeroki pas do pończoch. Czarna skórka i sandały z nadrukiem zwierzęcym dodanym do bielizny stały się zapałem, które nadało obrazowi pikanterii. Jeśli mówimy o fryzurach, wtedy Hadid został "kucykiem", który pięknie podkreślił owal jej twarzy. Jeśli chodzi o makijaż, Belle miała odważny makijaż na twarzy z naciskiem na jej oczy.

Белла Хадид

Bella Hadid

6 Белла с массивным молотомСексуальная Белла Хадид

Sexy Bella Hadid

Ze wszystkich modeli, które już zaprezentowały swoje "dni", film dla Belli był najbardziej niezwykły. W nim model miał wykazywać nie mocną siłę, ponieważ nie każdy może zmienić oponę z ogromnego samochodu. W opowieści Hadid najpierw uderzył w duży młotek w oponę, a potem pod biczami wodnymi, a potem po prostu odwrócił oponę.