43-letnia Victoria Beckham jest bardzo aktywną osobą, mimo że w ciągu zaledwie 24 godzin zarządza wszystkim! Vicki jest nie tylko odnoszącą sukcesy projektantką, troskliwą żoną i delikatną matką dla młodszych dzieci, ale także przyjaciółką starszego syna - 19-letniego Brooklynu.

Cóż, bardzo ciepły związek

Syn Victorii i Davida Beckhama mieszka obecnie w Nowym Jorku, a jego rodzice, bracia i siostry przebywają w Londynie. Jednak odległość nie wpływa na siłę więzi rodzinnych tego klanu. Mimo odległości spędzają razem dużo czasu.

Brooklyn Beckham przyleciał do domu celowo, by spędzić Dzień Matki z bliskimi, a w przeddzień wyjazdu spędził wieczór razem z gwiazdą matką.

W czwartek paparazzi porwali Victorię i Brooklyn, którzy postanowili cieszyć się życiem nocnym stolicy, odwiedzając restaurację Claret. Młody człowiek, który był już o głowę wyższy od rodzica, wzruszająco trzymał jej rękę, zmierzając do samochodu.

Виктория и Бруклин Бекхэм в Лондоне

Victoria i Brooklyn Beckham w Londynie

Виктория и Бруклин Бекхэм на улицах Лондона

Przypomnijmy, Brooklyn ostatnio wykonał tatuaż na cześć Victorii z obrazkiem serca z trzema różami i napisem "Mama" pośrodku.

Татуировка Бруклина Бекхэма в честь мамы

Tatuaż Brooklyn Beckham na cześć mamy

Stylowy duet

Na obiad z synem, jak zawsze, elegancki Beckham, nałożył białą koszulę z krótkimi rękawami i mocno koralową spódnicę midi z wieloma sekcjami własnego projektu, wart 995 funtów szterlinga.

Виктория Бекхэм

Na nogach ekscerowy pieprz miał spiczaste buty o miętowym odcieniu z piętą, w której chodziała żwawo chodnikiem. Widziany, zadowolony z jej fanów, jak wiadomo, z powodu kontuzji nogi, poruszała się o kulach i nosiła gorset na kończynie.

Ноги Виктории Бекхэм Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Przerwało: Brooklyn Beckham spoczął na Coachelli w towarzystwie modelki Meredith Mickelson
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Victoria próbuje zaszczepić poczucie stylu i syna. W Brooklynie istniał codzienny zespół z nutą vintage: retro koszula z Davidem Bowie, niebieska dżinsowa kurtka, czarne dżinsy i białe tenisówki.

Виктория и Бруклин Бекхэм сходили на ужин