Serce Taylora Lautnera, z udziałem kultowej sagi "Twilight", ku wielkiej radości jego młodych fanów, znów za darmo! Aktorka płciowa zerwała ze swoim kolegą z telewizyjnego serialu "córka Królowej Krzyku" Carrie Fisher Billy Lourdes, według zagranicznych mediów.

Potwierdzenie domysłów

Źródło blisko 25-letniego Taylora Lautnera i 24-letniego Billy'ego Lourdesa mówiło, że aktorzy, których romans trwał osiem miesięcy, nie są już parą. Przyczyną zerwania stosunków nie jest zdrada, lecz nieporozumienie, które powstało między kochankami z powodu przyśpieszonej kariery aktorskiej Lourdes.

Билли Лурд и Тейлор Лотнер

Billie Lourdes i Taylor Lautner

Taylor potrzebowała uwagi, a Billy, czując smak sławy i oceniając perspektywy nowych projektów, które, jak róg obfitości, spadły na nią po śmierci jej słynnej matki i babki, skupiły się nie na ich związku, ale na pracy.

Голубки Тейлор Лотнер и Билли Лурд

Pogłoski o czarnym kotu biegającym między kochankami pojawiły się pod koniec maja. Nigdy nie pojawili się razem po odwiedzeniu koncertu Britney Spears, przestali publikować wspólne zdjęcia na portalach społecznościowych, a Lourdes zdecydował się posprzątać swoją historię na Instagramie, usuwając większość zdjęć z Lautnera ze swojej strony.

Пара Билли Лурд и Тейлор Лотнер

Pewnego dnia aktor zabawiał się ze swoimi kumplami w Malibu, a jego dziewczyna nie była obok niego ...

Тейлор со своими друзьями в Малибу

Taylor ze swoimi przyjaciółmi w Malibu

Czytaj także
  • Carrie Fisher znalazła ślady narkotyków
  • Carrie Fisher przewidziała własną śmierć
  • Taylor Lautner świętuje swoje 25 urodziny z córką Carrie Fisher

I w smutku, w radości ...

Koniec 2016 roku dla Billy'ego okazał się "czarny". Jedna po drugiej, jej mama Carrie Fisher i babcia Debbie Reynolds poszła na świat. W tych tragicznych dniach był z nią Taylor, który mocno wspierał dziewczynę, dając jasno do zrozumienia, że ​​nie została sama i jej życie trwało.

Тейлор Лотнер и Билли Лурд

Taylor Lautner i Billy Lourdes

Билли Лурд с дядей Тоддом, Дебби Рейнольдс и Кэрри Фишер

Billy Lourdes z wujkiem Toddem, Debbie Reynolds i Carrie Fisher