21-letnia Bella Hadid, która zdradziła najlepszą przyjaciółkę, 25-letnią Selenę Gomez, nie jest już na nią zła. Pod zdjęciem piosenkarza na Instagramie pojawił się top model. Czy lód zaczyna się topić?

Dramat w życiu

Rok temu Bella Hadid pozostała trzecią zbędną w trójkącie miłosnym i straciła nie tylko jej ukochanego mężczyznę, ale i jej bliskiego przyjaciela, z którym dzieliła wszystko. Dowiedziawszy się, że The Weeknd i Selena Gomez są parą, supermodelka pośpieszyła, by zrezygnować z pracy z opiekunem społecznym i społecznym zdrajcą w sieciach społecznościowych, zrobili to samo w odpowiedzi.

The Weeknd и Белла Хадид

The Weeknd i Bella Hadid

The Weeknd и Селена Гомес

The Weeknd i Selena Gomez

Życie jest coraz lepsze

Pod koniec października Gomez i The Weeknd rozpadli się, po czym wróciła do swojego byłego chłopaka Justina Biebera. Jeśli chodzi o Abla Tesfaye, postanowił uzyskać przebaczenie Hadida i ponownie zostać jej chłopakiem.

Manipulacje z sieciami społecznościowymi

W poniedziałek zdjęcie Seleny o siwych włosach zostało zrobione na stronie Instagrama agencji IMG, zrobionej podczas American Music Awards. Bella spodobała się temu zdjęciu i włożyła pod migawkę, która nie umknęła uwadze czujnym użytkownikom.

Лайк, оставленный Беллой под фото Селены на странице агентства IMG

Laik, pozostawione przez Bellę pod zdjęciem Seleny na stronie agencji IMG

Użytkownicy są pewni, że dziewczęta zakopały siekierkę wojny i czekają, aż znowu się skrzyżują.

Белла Хадид

Bella Hadid

Селена Гомес

Selena gomez

Nawiasem mówiąc, po zerwaniu z Gomezem, Tesfaye zrezygnował z niej i jej bliskich w sieciach społecznościowych, podczas gdy Hadid wygrał z nią łaski, która dodała go jako przyjaciela.

Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd
  • Justin Bieber uratował nieznajomego od narkomana
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli

Warto zauważyć, że inny uczestnik wieloboku, Justin Bieber, został niesprawiedliwie urażony podczas castingu na Instagramie. Selena, pomimo ponownego zjednoczenia w prawdziwym życiu, jeszcze nie odnowiła swojej przyjaźni z nim w sieci.

Джастин Бибер и Селена Гомес

Justin Bieber i Selena Gomez