Plotki o biurowym romansie aktorów Taylora Lautnera i Billy'ego Lourdesa pochodzą już dawno temu, a do tego jest mnóstwo powodów. Teraz są kolegami i biorą udział w jednym z hollywoodzkich projektów, serialu "Królowa Krzyku". Pierwszy sezon okazał się znakomity, więc zespół aktorów z nowymi mocami i, po nieudanym pominięciu, z powodzeniem ukończył dziesięć kolejnych odcinków.

Команда актеров сериала «Королева крика»

Załoga aktorów z serii "Królowa Krzyku"

W trakcie kręcenia aktorzy spędzali wiele czasu razem i nic dziwnego, że romans między biurem Taylor Lautner i Billy Lourdes powstał.

Тейлор и Билли вместе снимаются в сериале и играют пару

Taylor i Billy wystąpili w serialu i grają parę

Para spędza dużo czasu razem na planie.

Powieść ekranowa czy prawdziwa?

Gwiazdy na Instagramie nie podają żadnych wskazówek na temat ich związku, ale ich koledzy wielokrotnie rejestrują pocałunki poza zaplanowanymi działkami na ekranie. Jamie Lee Curtis, kolega z telewizyjnej opowieści Królowej Krzyku, podzielił się wzruszającą fotografią Taylora Lautnera i Billy'ego Lourdes z uczniami.

W weekend ekipa serialu "Królowa Krzyku" i aktorzy położyli kres procesowi filmowania i spotkali się na imprezie w West Hollywood. Aktorzy odpoczywali, śmiali się dużo, tańczyli i, oczywiście, ustalali czas na telefonach. Keke Palmer hojnie udostępniła krótkie filmy na temat Snapchata wraz z kolegami. Na jednym z nich widać w tle całowanie Taylora Lautnera i Billy'ego Lourdesa. Film z aktorami od razu trafił na fan page Lautnera na Instagramie i kontynuował swoją podróż po sieci i tabloidach internetowych.

Przypomnijmy, że Billy Lourdes był do niedawna w związku z tajemniczym młodzieńcem, ale ani paparazzi, ani sieci społeczne aktorki nie odpowiedziały na pytanie: "Kim on jest?". W rzeczywistości nie ma wspólnych zdjęć, a zatem można dokonać różnych założeń!

Czytaj także
  • Reżyser James Cameron skomentował historię uwodzenia 12-letniej Elizy Dushku
  • Taylor Lautner i Billy Lourdes nie są już razem.
  • Taylor Lautner świętuje swoje 25 urodziny z córką Carrie Fisher

Taylor Lautner nie jest formalnie obarczona związkami, ale w przeszłości przypisywano mu powieści z takimi pięknami, jak Selena Gomez, Taylor Swift i Marie Avgeropoulos.