W tym tygodniu Ageless Al Pacino obchodził swoje urodziny. Aktor świętował swoje 77 urodziny w Meksyku w towarzystwie swojej dziewczyny, jego najmłodszej jak 39 lat, 38-letniej Lucili Soli.

Nigdy więcej pary

W 2015 roku, po sensacyjnym uznaniu, że on, będąc przekonanym kawalerem, pożegnał się z jego zasadami i jest gotowy do małżeństwa, Al Pacino i jego narzeczona Lucille Sola przestali pojawiać się publicznie.

Аль Пачино и его  возлюбленная Люсила Сола в 2014 году

Al Pacino i jego ukochany Lucila Sola w 2014 roku

Wtajemniczeni potwierdzili, że słynny aktor, obiecując zaprowadzić przyjaciela na ołtarz, został zastraszony i dał odwrotu. Młoda aktorka postanowiła nie marnować czasu na upartego chłopaka i rozstali się. Ich ścieżki się rozeszły, każdy z nich pogrążył się w pracy.

Nieoczekiwany zwrot

25 kwietnia paparazzi na służbie na plażach meksykańskiego Cancun, gdzie celebryci lubią się zrelaksować, nie uwierzyli własnym oczom, gdy zobaczyli urodziny Al Pacino, wraz z argentyńską modelką i aktorką Lucilą Sol.

Аль Пачино провел день рождения в компании возлюбленной

Al Pacino spędził urodziny w towarzystwie ukochanej

Нежности Аль Пачино и Люсилы

Para zachowywała się z pasją. "Ojciec chrzestny" nieustannie dotykał piersi przyjaciela, obejmowali się i całowali, pluskając falami, chodząc wzdłuż brzegu, trzymając się za ręce, nie zwracając uwagi na gapiów, którzy na nich patrzyli.

77-летний Аль Пачино и  38-летняя Люсила Сола

77-letni Al Pacino i 38-letni Lucila Sola

Аль Пачино и его возлюбленнаяАль Пачино и его возлюбленнаяОбъятия Аль Пачино и ЛюсилыПоцелуй Аль Пачино и его возлюбленнойАль Пачино и его подруга

Do tej samej rzeki

Zakładając, że informacja o zerwaniu pary była prawdą kilka lat temu, ich wspólny wygląd świadczy o ich ponownym zjeździe, które świętowali romantyczną podróżą.

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Młodość vs doświadczenie: 13 głównych symboli seksu we wczesnej karierze już dziś!
  • Martin Scorsese usunie Roberta de Niro i Al Pacino w swoim nowym filmie

Dodajmy, że nagrodzony Oscarem Al Pacino nigdy nie był żonaty, nie powstrzymał go od posiadania trójki dzieci z dwóch różnych kobiet. Jego najstarsza córka Julie Marie ma teraz 27 lat, a jej syn Anton James i córka Olivia Rose przez 17 lat.