Piękna brunetka - Diana Melison, mimo młodego wieku, udało się już wiele osiągnąć model biznesowy . Jej fotografie, czasem zbyt odkrywcze, można zobaczyć w błyszczących i internetowych publikacjach. Najczęściej dziewczyna reklamuje bieliznę i możemy śmiało powiedzieć, że świetnie sobie radzi. Idealna figura, piękny biust i urocza twarz - czego jeszcze potrzebujesz, żeby zbudować karierę jako modelka!

Model Diana Melison w dzieciństwie

Diana Melison nie spieszy się z mówieniem fanom o swojej rodzinie, rodzicach i romantycznych związkach, wręcz przeciwnie, dziewczyna jest raczej skryta i niechętnie dzieli się szczegółami swojego osobistego życia. W każdym razie "nie można ukryć szytej torby", a wschodzące gwiazdy rzadko potrafią ukryć coś przed ciekawskimi paparazzi.

Jest autentycznie znane, że nasze piękno urodziło się w Petersburgu 13 grudnia 1993 roku. Diana Melison nie lubi rozmawiać o swoich rodzicach, jedyną rzeczą, którą dziennikarze zdołali się dowiedzieć, jest to, że gwiazda jest narodem ukraińskim z powodu narodowości. Aby uzyskać wykształcenie średnie, mała Diane Melison musiała zmienić trzy szkoły, być może było to spowodowane częstymi przesiedleniami rodziców, dziewczyna nie wdała się w szczegóły. Certyfikat Diana otrzymał w gimnazjum, ale miłe wspomnienia ze szkoły numer 151. Studiowała dobrze, wykazywała zainteresowanie humanistyką i literaturą klasyczną.

Teraz Diana Melison jest studentką trzeciego roku na St. Petersburg State University of Technology and Architecture. Specjalność wybrana przez dziewczynę jest daleka od jej obecnych działań - menedżera-ekonomisty i lnianego modelu - całość zdecydowanie nie jest wystarczająca, jednak do tej pory udało jej się połączyć dwa zupełnie różne kierunki.

Ponadto niedawno Diana postanowiła spróbować swoich muzycznych umiejętności. Nazwa DJ Diana Melison jest już znana w wąskich kręgach, a jak się okazało, nasza bohaterka jest utalentowana we wszystkim. Organizuje imprezy DJ-skie w różnych miastach i nie chce na tym poprzestać.

Czytaj także
  • Biografia Diana Melison
  • Diana Melison przed tworzywami sztucznymi
  • Twoje prawdziwe imię to Diana Melison

Warto zauważyć, że Diana nie odmawia nagich sesji zdjęciowych. Jej zdjęcie erotycznej natury jest łatwe do znalezienia. W tym samym czasie dziewczyna wierzy, że to tylko część jej pracy i nie ma się czego wstydzić. Może to prawda, biorąc pod uwagę, że postać młodej urody jest idealna.

Диана Мелисон восходящая модель Диана и Стас Шмелев Диана Мелисон ди-джей