Diane Kruger, która rozstała się z Joshua Jacksonem po dziesięciu latach związku, jest gotowa, by ruszyć dalej. Paparazzi schwytał aktorkę w randkę, na którą pojechała wraz z byłym chłopakiem Kirsten Dunst.

Obiecujący początek

W poniedziałek reporterzy złapali 40-letnią Diane Kruger i 32-letniego Garretta Hedlunda idącego przez Nowy Jork. Głodni, para zdecydowała się zjeść lunch w kawiarni, biorąc stół na świeże powietrze. Diana i Garrett delektowali się pysznym jedzeniem i gawędzili słodko, popijając wino, nie pamiętając o niepowodzeniach miłości.

Obciążenie przeszłości

W tym momencie, kiedy fani Diane Kruger i Joshua Jackson czekali na ogłoszenie swojego ślubu, celebryci zaszokowali ich wiadomością o rozstaniu. Dokładne powody, które doprowadziły ich związek z smutnym finałem, wciąż nie są znane. Według plotek niezależny Kruger nie mógł wybaczyć Jacksonowi, który przekonał ją do przeniesienia się z Paryża do Nowego Jorku. Hollywood nie spodziewał się jej z otwartymi ramionami, ponieważ jest dość jego utalentowanych i pięknych aktorek.

Co do Garretta Hedlunda, znanego z ról w filmach "Troy" i "Unbroken", jego czteroletni romans z Kirsten Dunst zakończył się wiosną ubiegłego roku, zaraz po rozmowie o ich nieuchronnym małżeństwie.

Czytaj także
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zostały opublikowane w Internecie i zhańbiono ich na całym świecie!
  • Diana Kruger opowiedziała o filmie w swoim ojczystym języku w filmie "At the Limit"
  • Zdjęcie: Diana Kruger i Norman Ridus kupują kamienicę w Nowym Jorku

Oficjalnie Diane Kruger i Garrett Hedlund nie wypowiedzieli się jeszcze na temat ich bliskiego związku.

Диана Крюгер сходила на свидание с экс-бойфрендом Кирстен Данст 40-летняя Диана Крюгер и 32-летний Гаррет Хедлунд провели вместе весь день Романтик закончился объятиями на прощание
Парочка общалась дегустируя винаАктеры не скучали сидя в кафеИм было о чем поговорить
Диана Крюгер теперь свободная женщинаДиана Крюгер и Джошуа Джексон были красивой паройГаррет Хедлунд на протяжении четырех лет бы бойфрендом Кирстен Данст