Nowa płyta Beyonce Lemonade okazała się mega-skandalem. Sensacja spowodowana była nie pięknem zawartych w niej kompozycji muzycznych, ale tekstem pieśni. Z przynęty już ucierpiała możliwe "kochanki" Jay Z, a teraz poszła do ojca piosenkarza ...

Kandydaci do roli Becky

Na początku fani Beyoncé zaatakowali biedną Rachel Roy i Ritę Oru, decydując, że pasują do opisu pewnej Becky, którą JJ Z zmienił na swoją gwiazdę. "Ulic" nie wystarczało, sami "razluchnitsy" pośpiesznie mówili, że bardzo szanują Beyonce i nie zamieniali powieści z mężem.

Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Tyrant-ojciec

Fani piosenkarki nie uspokoili się i przestawili na ojca. Matthew Knowles dowiedział się, że słuchaczom nie spodobały się wiersze: "Czy przekonał cię, że jest Bogiem? ... Czy jesteś niewolnikiem jego pięści?" Mówię o twoim mężu albo twoim ojcu? ", Pośpieszył, by mnie zapewnić, że nie podniósł ręki do swojego utalentowanego dziecka.

Warto zauważyć, że Bi nie chce wyjaśnić sytuacji, milczy o bohaterach jej prowokacyjnych kompozycji. Sprytny ruch marketingowy? Podejrzewamy, że następujące "ofiary" mogą pojawić się na talerzu Lemonade.

Мэтью Ноулз стал следующей мишенью после выхода альбома  Бейонсе Lemonade Он убедил тебя, что он Бог... Ты раба его кулака Я говорю о твоем муже или о тво Она не была