Po tym jak zagraniczne media opublikowały informacje o licznych molestowaniu seksualnym słynnego producenta Weinsteina, rozmowy na ten temat nie zostały uciszone przez ostatni miesiąc. W prasie coraz więcej można znaleźć historie o znanych hollywoodzkich aktorkach, modelkach i piosenkarzach, które przynajmniej raz w życiu były nękane. Pewnego dnia podobne oświadczenie złożyła słynna modelka i aktorka Diana Kruger, opowiadając o tym, czego doświadczyła na początku swojej kariery.

Диана Крюгер

Diane Kruger

Diana zademonstrowała elegancki styl.

W ten piątek wydarzenie miało miejsce w Los Angeles, gdzie nagrodzono laureatów nagrody IWugural IndieWire Honors. Jednym z nich był Kruger, którego prace zostały oznaczone przez jury nagrody w filmie "Obsession". Na czerwonym dywanie przed dziennikarzami Diana pojawiła się w luksusowej skórzanej sukience o ciekawym kroju. Produkt składał się z dopasowanego gorsetu i krótkich spodenek, nad którymi była zakładana plisowana długa spódnica. Odsunęła się od pasa, ukazując smukłe nogi Kruger. Słynny model uzupełnił swój wizerunek kilkoma chokerami, składającymi się z czarnego skórzanego paska i białej metalowej wstążki z błyszczącymi kamieniami, ledwo zauważalnych kolczyków, małego sprzęgła i butów na wysokim obcasie w kolorze czarnym i beżowym.

Диана Крюгер на церемонии Inaugural IndieWire Honors в Лос-Анджелесе

Diane Kruger na ceremonii Inaugural IndieWire Honors Ceremony w Los Angeles

Czytaj także
  • Diana Kruger opowiedziała o filmie w swoim ojczystym języku w filmie "At the Limit"
  • Zdjęcie: Diana Kruger i Norman Ridus kupują kamienicę w Nowym Jorku
  • Przykład romansu: Diane Kruger i Norman Ridus nie ukrywali uczuć w konkursie Critics 'Choice Awards 2018

Zaproponowano mi bliskość w zamian za zdjęcia

Gwiazda kina i wybiegu Kruger zaimponował wszystkim nie tylko swoim wspaniałym widokiem, ale także historią na konferencji prasowej, która odbyła się po pokazie filmu. Okazuje się, że Diana, podobnie jak wiele znanych aktorek i modelek, była na początku swojej kariery narażona na molestowanie seksualne przez potencjalnych pracodawców. 25 lat temu Kruger był niejasnym, ambitnym modelem, który realizował dowolne projekty. O tym, co wydarzyło się na planie Diana, pamięta te słowa:

"Fakt, że nowicjuszki i modelki często oferowane są w zamian za dobrą pracę, to dość powszechne zjawisko. Sama znalazłem się w podobnej sytuacji, gdy miałem 17 lat. Jakoś doszedłem do strzelaniny, a potem zacząłem zdawać sobie sprawę, że coś jest nie tak. Fotograf, który miał pracować ze mną w studio, był sam. Ponadto, kiedy mnie zobaczył, zaczął się rozbierać, zupełnie nagi. Potem zasugerował, że robię to samo. Zaproponowano mi bliskość w zamian za zdjęcia. To było okropne, ale taka była rzeczywistość Hollywood i początkujących modeli ".
В молодости Диане предлагали секс в обмен на хорошие фотографии

Następnie dziennikarze zadali Dianie pytanie o komunikację z Harveyem Weinsteinem, ponieważ jego imię jest teraz na ustach wszystkich. Oto, co Kruger o tym powiedział:

"Musiałem pracować z Weinsteinem, ale nigdy mnie nie nękał. Może po prostu nie jestem w jego guście, albo miałem szczęście. Chcę od razu powiedzieć, że w żaden sposób nie akceptuję jego działań seksualnych skierowanych do innych kobiet ".
Харви Вайнштейн и Диана Крюгер

Harvey Weinstein i Diane Kruger