Amerykańska aktorka teatru, filmu i telewizji Claire Danes, niezrównany zwycięzca czterech nagród Złotego Globu, trzech Emmy, otrzymała zasłużoną nagrodę. Hollywood Walk of Fame uzupełniona osobistą gwiazdą - Claire Danes.

Czytaj także
  • Nie na rozwód: Nicole Kidman i Keith Urban wzięli udział w rozdaniu nagród ACM
  • Małżeństwo na skraju rozwodu: Nicole Kidman jest zmęczona nieodpowiedzialnością Keitha Urban
  • Nicole Kidman na planie filmu "Goldfinch" na książce o tej samej nazwie pisarki Donna Tartt

Pomimo studiowania psychologii i wychowywania rodziców, aby zostać architektem lub artystą, młoda Claire Danes postanowiła poświęcić życie kinematografii i teatrowi. Od 1994 roku aktorka jest ściśle zaangażowana w strzelanie i od samego początku pokazała się jako profesjonalistka w swojej dziedzinie. Już w 1995 roku otrzymała swój pierwszy Złoty Glob. Zaskakujący sukces na samym początku kariery zmusił Claire do ponownego rozważenia jej stosunku do edukacji i życia, przestała filmować i wstąpiła na Uniwersytet Yale, gdzie poświęciła trzy lata tylko na naukę. Pragnienie samopomocy pomogło zrealizować się nie tylko w działaniu, ale także w kierowaniu i pisaniu.

Аллея славы пополнилась звездой Клэр Дэйнс Самые искренние пожелания и поздравления от мамы На награждении присутствовали родители Клэр

Powrót do kina i natychmiastowa nominacja do Oscara

Wracając do kina było głośno i oszałamiająco, rola córki Meryl Streep w filmie "Godziny", współpraca z galaktyką gwiazdy: Nicole Kidman, Julianne Moore i Eda Harrisa, sprawiła, że ​​film był sławny, był nominowany do Oscara. Od 2010 roku aktorka błyska na czerwonym dywanie i cieszy się publicznością swoją grą.

Wspaniały wzrost Claire Danes

Podczas uroczystej ceremonii aktorka pojawiła się w jaskrawoczerwonej sukience i towarzyszyła jej rodzicom. Niestety, żona aktora Hugha Dancy'ego i trzyletniego syna Cyrusa Michaela Christophera, nie było żadnej nagrody. Claire wierzy, że zasłużyła na swoją nagrodę, ponieważ wiele wysiłków włożyła w jej rozwój zawodowy.

Клэр обладательница целого ряда кино-наград в ГолливудеЗаслуженная звезда Клэр ДэйнсОчередная, заслуженная награда Клэр
Ярко-красное платье-миди Oscar de la Renta на торжестве было отмечено журК сожалению на награждение Клэр не пришли муж и сынКлэр обладательница четырёх премий «Золотой глобус» и трёх «Эмми»