Amal (ur. 1978) i George Clooney (ur. 1961) to piękna, elegancka i bardzo efektowna para. Zgodnie z wersją realistycznego popularnego magazynu "InStyle", należy on do należycie zaszczytnego pierwszego miejsca w rankingu najbardziej stylowych par gwiazd. Razem są oficjalnie od 27 września 2014 roku, nie ma jeszcze dzieci, ale w przeszłości media wielokrotnie wspominały, że George Clooney i Amal Alamuddin czekają na pojawienie się dziecka, ale niestety, w tym czasie pogłoski, że Amal Alamuddin był w ciąży, nigdy nie zostały potwierdzone .

Amal Alamuddin - żona George'a Clooneya

Amal Alamuddin jest bardzo popularnym i dobrze znanym prawnikiem, biegle w języku francuskim i arabskim, napisał kilka książek na temat orzecznictwa. Jest piękna, spektakularna, kobieca, ma nienaganny gust i elegancki styl, który zawsze podbijał zarówno przyszłego współmałżonka, jak i jego przyjaciół oraz resztę społeczeństwa. Kilka miesięcy zajęło jej podbicie najbardziej pożądanego człowieka na świecie, zapalonego kawalera i słynnego aktora z Hollywood. George Clooney .

Przyjemne wieści

W tej gwiezdnej rodzinie pojawienie się dziecka było planowane kilkakrotnie, ponieważ Amal już kilkakrotnie przeszedł skomplikowaną procedurę zapłodnienia in vitro, która przy pomyślnym wyniku daje tylko 3-4 miesiące. Jednocześnie wynik może mieć pozytywny charakter, ponieważ obecnie rodzina gwiezdna całkowicie zajęła się poprawą pokoju dla przyszłego dziecka. Na potwierdzenie tego Naomi Eilon, sprzedawca-konsultant popularnego elitarnego sklepu dziecięcego "Petit Tresor", potwierdził zakup akcesoriów dziecięcych przez rodzinę Clooney za ponad 77 tysięcy dolarów: dużą liczbę ubrań dla dzieci i bardzo wyrafinowaną kołyskę.

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jego życia i dzieci
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!

A jednak czy Amal Clooney jest w ciąży? - Wiadomo z najnowszych wiadomości amerykańskiego popularnego magazynu OK !, z faktycznym centralnym okryciem zdobionym przez gwiazdę pary (wydanie magazynu na listopad 2015), że Amal Clooney jest w ciąży, a jej ciąża trwa około 14 tygodni. Jej kochający mąż, George, marzy o synu.

Амаль Клуни в суде Свадебное фото Джорджа и Амаль Клуни Амаль и Джордж Клуни фото из свадебного фотоальбома
Амаль и Джордж Клуни на отдыхеАмаль и Джордж Клуни на премьере фильма Земля будущего в ТокиоАмаль и Джордж Клуни
Джордж и Амаль Клуни красивая параАмаль Клуни беременна 1Амаль Клуни беременна 2