Prawnik Amal Clooney, który wyjaśnia, że ​​jego żona, słynny aktor George Clooney, najwyraźniej zakończyła urlop macierzyński. Wczoraj została sfotografowana przez reporterów na jednej z ulic Nowego Jorku, kiedy poszła na spotkanie biznesowe i opuściła go. Sądząc po tym, że Amal miał w rękach ciężki teczka z dokumentami i dużą torbą na zakupy, prawnik rozpoczął pełną praktykę.

Амаль Клуни

Amal Clooney

Cluny zademonstrował elegancki wizerunek

Ci, którzy śledzą życie Amala, wiedzą, że 9 miesięcy temu ona i jej mąż zostali rodzicami bliźniaków, którzy zostali nazwani Ella i Alexander. Mimo to, pani Clooney wielokrotnie mówiła, że ​​przez jakiś czas nie zamierza opuścić działalności adwokackiej. W swojej rezydencji, która znajduje się w elitarnej wiosce Sonning-Ai w Wielkiej Brytanii, Amal ma biuro, które przez kilka godzin dziennie pracowało. Jednak teraz, najwyraźniej, postanowiła rozszerzyć horyzonty robocze i wyruszyła w podróż służbową do Nowego Jorku. To tam Clooney został złapany przez dziennikarzy, o czym świadczą liczne zdjęcia, które pojawiły się dziś rano w sieci.

Амаль Клуни в Нью-Йорке

Amal Clooney w Nowym Jorku

Tak więc, na ulicy metropolii Amal pojawił się w stylowym wizerunku firmy, który zawierał czarną suknię z dzianiny, ten sam kolor skórzany płaszcz z brązowym wystrojem z Domu Mody Alexandra Wanga, który kosztował 2800 funtów, beżowe buty na wysokim obcasie i okulary przeciwsłoneczne. Co do włosów i makijażu, Amal nie zrobił czegoś niewyobrażalnego, ale ograniczał się do luźnych włosów i lekkiego makijażu z naciskiem na usta w postaci czerwonej szminki.

Амаль появилась перед журналистами в стильном образе

Amal pojawił się przed dziennikarzami w stylowy sposób

Czytaj także
  • Obraz dnia: Amal Clooney w koronkowym czerwonym topie z pociągiem
  • Amal Clooney pokazał 2 różne obrazy na ulicach Nowego Jorku
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jego życia i dzieci

Nie wszystkim fanom podobał się wygląd Clooneya

Po prawie rocznej przerwie pojawienie się Amala w wizerunku firmy wywołało bezprecedensowe poruszenie, zarówno wśród fanów, jak i wśród nieufnych. Ten ostatni zaczął zauważać, że prawnik dorósł i nie wygląda najlepiej. Oto, co można znaleźć na portalach społecznościowych: "Nie wierzę, że to tylko 40. Wygląda znacznie gorzej niż jakieś 2 lata temu. Potem była rozkwitającą kobietą, a teraz jest bolesne patrzeć na nią. Co to za wielkie worki pod oczami, które stoją same? "" Po tak ogromnej ilości pieniędzy, po co się tak obciążać? Czy naprawdę niemożliwe jest przebywanie z dziećmi w dekrecie, a nie praktykowanie prawa? Oczywiście, całe to obciążenie ma silny wpływ na wygląd Amala i nie wygląda najlepiej. "," Niektórzy Clooney byli torturowani i niezadowoleni z życia. Zwykle zawsze uśmiechała się do paparazzi, ale najwyraźniej nie spodobało jej się to spotkanie. To smutne patrzeć na nią ... ", itp.

Не всем понравился внешний вид Клуни

W międzyczasie niektórzy dyskutują o zmęczonym wyglądzie Clooney, inni podziwiają jej stylowy zestaw. Tak o tym piszą w Internecie: "Amal jest zawsze na topie. Bardzo piękny obraz. Dobra robota! "," Jestem zaskoczony, jak ta kobieta robi wszystko? Nawet na spotkaniu w Nowym Jorku leciała w pełnym uzbrojeniu. Okazała się nieskazitelnym strojem biznesowym. "" Amal zawsze była bardzo wybredna w stosunku do ubrań, które nosiła. An anst an an an an an an an anst 00 an an anst 00st an an an an anst 00st an an an an an anststst 00st an anst 00 an an Dobre, drogie i stylowe stroje - wizytówka Clooney ", itp.

Многие фанаты оценили наряд Амаль