Ledwie telegram Kim Kardashian powrócił z podróży po Meksyku, jak jej imię ponownie pojawia się na pierwszych stronach najpopularniejszych gazet. Tym razem wiadomości odnoszą się nie do następnej sukienki gwiazdy, ale do tego, że została przemalowana w blondynce i otworzyła wystawę figur woskowych, które wzięły udział w skandalicznym klipie swojej żony Kanye Westa za piosenkę "Famous".

Kim Kardashian zaprosił ograniczoną liczbę gości

Pomimo tego, że skandaliczny klip jest dziełem Zachodu, Kim wykorzystał każdą możliwą część. I nie tylko poprzez dostarczanie zdjęć do stworzenia idealnej kopii, ale także poprzez reklamowanie przyszłego klipu. Pomimo faktu, że nie wszystkie gwiazdy, które były w łóżku z Kanye i Kim byli zadowoleni z tego arcydzieła, Kardashian postanowił nie zatrzymywać się na osiągniętych i urządził pokaz woskowych kopii. Wystawę twórczości otwarto w piątek w Los Angeles, ale zaproszono na nią tylko elitę. Wśród gości, którzy pozowali przed obiektywami fotografów znalazła się aktorka Olivia Mann, modelka Kendall Jenner i wielu innych. Jednakże, ponieważ nie brzmi to paradoksalnie, ale od ludzi, których kopie pojawiły się w klipie, z wyjątkiem Kima, na wystawie nie było nikogo innego. Skomentuj jednak listę gości, jak na przykład konflikt między współmałżonkiem a piosenkarzem Taylorem Swiftem, Kardashian odmówił. Goście również nie powiedzieli dziennikarzom niczego, choć wielu z nich tak chętnie oglądało nagie gwiazdy, że po prostu nie byli z dziennikarzami.

Czytaj także
  • Kim Kardashian sfotografowała topless i opowiedziała o swoich sekretach piękna
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny

Nowy wizerunek Kim nie podobał się wszystkim

Na wystawie gwiazda telewizyjna pojawiła się w dość przewidywalnym stroju: w długiej czarnej sukni z beżową podszewką i czarnymi sandałami na wysokich obcasach. Jednak kolor włosów Kim zmienił się dramatycznie: od płonącej brunetki zamieniła się w blondynkę. Wielu fanów, widząc gwiazdę na nowym zdjęciu, byli niezadowoleni z transformacji, pisząc takie recenzje w Internecie: "A ona była brunetką lepszą", "Białe włosy - jakoś niezwykłe i niezbyt piękne" "Dlaczego Kim nieustannie zmienia kolor swoich włosów? Być może Kanye uwielbia zmiany ", itp.

Выставка кукол из клипа на песню Famous Ким увидела своего супруга Ким с удовольствием фотографирует обнаженные копии звезд
Оливия Манн на выставке восковых фигурКим Кардашьян и Кендалл ДженнерВыставка восковых кукол вызвала большой интерес
Ким Кардашьян и Канье УэстВыставка восковых кукол открылась в Лос-АнджелесеНа выставку были приглашены только избранные