31-letni Bar Rafaeli, który po raz pierwszy stał się matką w sierpniu, znów czeka na dziecko. Izraelski model poinformował o tym wczoraj na Instagramie.

Małe wybrzuszenie i nowa żarówka

We wtorek na stronie Bar Rafaeli w popularnej sieci społecznej pojawił się selfie, który wywołał poruszenie wśród jej fanów i mediów. Na zdjęciu supermodelka ubrana w nisko położone dżinsy i czarne bolerko stoi naprzeciwko lustra, w którym odbija się jej zaokrąglony brzuch. W komentarzach do zdjęcia intrygująco napisała:

"Coś się przygotowuje ...".
Бар Рафаэли сообщила, что ждет ребенка на своей странице в Instagram

Bar Rafaeli powiedziała, że ​​spodziewa się dziecka na swojej stronie na Instagramie

Warto zauważyć, że była dziewczyna Leonardo DiCaprio również poinformowała o swojej pierwszej ciąży z pomocą Instagrama w sylwestra w zeszłym roku.

Ostatni raz Bar pojawił się na imprezie towarzyskiej w lutym, odwiedzając wystawę Tommy'ego Hilfigera w Los Angeles. Następnie modelka z dumą pokazała swoją szczupłą sylwetkę w obcisłych dżinsach, bluzie i dżinsowej marynarce.

Бар показала свою стройную фигуру чуть больше месяца назад

Bar na zdjęciu 8 lutego

Модель Бар Рафаэли

Duża rodzina

Bar i jej mąż, biznesmen Adi Ezra, którzy byli małżeństwem na początku 2015 r., Wielokrotnie mówili, że chcą mieć liczne potomstwo. Rafaeli w wywiadzie powiedziała, że ​​ma troje rodzeństwa i marzy o byciu matką z wieloma dziećmi i nie chce, aby jej dzieci miały dużą różnicę wieku.

Бар Рафаэли и Ади Эзре вступили в брак в сентябре 2015 года

Bar Rafaeli i Adi Ezra pobrali się w 2015 roku

Бар Рафаэли с братьями

Bar Rafael i jego bracia

Czytaj także
  • Bar Raphael urodziła córkę!
  • Bar Rafaeli udostępnia swój ślubny film wideo z okazji drugiej rocznicy ślubu z Adi Ezrą
  • Bar Rafaeli ujawnił sekret swojej szybkiej utraty wagi

Para dotrzymała słowa i zaczęła poszerzać rodzinę o niecałe sześć miesięcy (zważywszy na okres ciąży Bar) po urodzeniu córki Liv, która urodziła się 11 sierpnia w prestiżowej klinice w Ichilowie w Tel Awiwie. Teraz mała dziewczynka będzie miała młodszą siostrę lub brata dla zabawnych gier.

Ади Эзре и Бар Рафэли

Adi Ezra i Bar Rafali